Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Karlie chladící podložka L

Kód: 332310
949 Kč
Dostupné pouze na prodejně (14 ks)

Skvělý pomocník nejen pro horké dny je chladicí podložka Karlie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie chladící podložka L

Skvělý pomocník nejen pro horké dny je chladicí podložka Karlie. Princip jejího fungování je založený na endotermické reakci, která se spustí jakmile na ni mazlíček ulehne. Není tedy potřeba ji předem jakýmkoliv způsobem chladit, i když je vhodné dát ji na chvíli do lednice, pokud se teplota okolního prostředí dostane nad 25°C. Získáte tím dokonalý chladivý účinek. 

  • vhodná pro cestování autem
  • snadná údržba
  • nelze prát v pračce

Materiál: polyester

Rozměry: 90 x 50 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.