Karlie plyšová kráva

Kód: 218799
Akce
Značka: Karlie
229 Kč –61 %
Karlie plyšová kráva
229 Kč –61 % 89 Kč
Dostupné pouze na prodejně (9 ks)

Roztomilá plyšová pískací kravička, se kterou si váš pejsek užije spousty legrace, zvuk hračky bude psa neustále lákat ke hře. Pejsek, co si hraje, se má na světě líp než ten, co se nudí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie plyšová kráva

Roztomilá plyšová pískací kravička, se kterou si váš pejsek užije spousty legrace, zvuk hračky bude psa neustále lákat ke hře. Pejsek, co si hraje, se má na světě líp než ten, co se nudí. A taky je fakt, že když pejskovi nedáte hračky, udělá si nejspíš hračky z vybavení vašeho domu. 

  • Vyrobena z nezávadného materiálu.
  • Obsahuje pískátko.

Materiál: plyš, pískátko

Rozměry: 26 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.