Karlie závěsné krmítko pro ptáky

Kód: 218386
59 Kč
Skladem (>20 ks)

Závěsné krmítko od Karlie je vhodné do klece například pro andulky, ale také a hlavně pro venkovní ptactvo při zimním krmení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie závěsné krmítko pro ptáky

Krmítko můžete umístit na balkoně, za oknem, ale i na viditelném místě na stromě nebo keři tak, aby celá rodina mohla pozorovat, kdo přilétá na návštěvu a jak mu chutná. Naplníte-li dvě nebo tři krmítka různými semínky, uvidíte brzy, co vašim návštěvníkům nejvíce chutná a co jim přichystat propříště.

  • Závěsné krmítko ptáky od Karlie
  • Materiál plast a kovové úchyty
  • Staňte se neviditelnou součástí zimního života ptactva
  • Vyzkoušejte, jaká skladba krmiva jim bude chutnat nejvíce.
  • Krmítko měří 8 cm

Materiál: plast

Rozměry: 8 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.