Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Konzerva Pedigree Junior s kuřecím masem v želé 400 g

Kód: 341085
59 Kč
Skladem (>20 ks)

Pedigree Junior Classic je perfektně vyvážené krmivo s masovými kousky pro potřeby štěňat všech plemen. 59% masa a vybraných přísad s obzvláště zdravou rýží vytvořilo skutečně neodolatelné krmivo. Pedigree Junior Classic obsahuje vše, co váš rostoucí pejsek v prvních, pro růst velmi důležitých měsících potřebuje, aby se stal velkým a silným.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konzerva Pedigree Junior s kuřecím masem v želé 400 g

Kompletní krmivo pro psy všech plemen od 6 týdnů do dospělosti. Vyrobené z kvalitních surovin a bez umělých konzervantů, které dodává štěňátku vyvážené složení se všemi potřebnými živinami. Pedigree Junior Classic je perfektně vyvážené krmivo s masovými kousky pro potřeby štěňat všech plemen. Vzácné, několikanásobně nenasycené omega-6 mastné kyseliny v přidaném slunečnicovém oleji zajistí spolu se zinkem krásnou a lesklou srst vašeho psa. Vývoj odolného imunitního systému je podporován obsaženým vitaminem E, který udržuje pevné zdraví vašeho štěňátka. O jeho zdravý růst je pak postaráno díky vyváženému poměru vápníku a fosforu.

Velikost balení: 400 g

Složení: Maso a vedlejší živočišné produkty (59 %, z toho 98 % přírodních*, z toho 4 % drůbeží), ryby a vedlejší produkty z ryb, obiloviny (z toho 0,7 % rýže, což odpovídá 4 % vařené rýže), minerální látky, vedlejší rostlinné produkty.

Analytické složky: Bílkovina 9 %, Tuk 7,8 %, hrubá vláknina 0,37 %, popelovina 2,3 %, vápník 0,41 %, fosfor 0,29 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamín D3 (150 m.j./kg), jodičnan vápenatý bezvodý (0,35 mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého (2,6 mg/kg), monohydrát síranu železnatého (4,5 mg/kg), monohydrát síranu manganatého (2,7 mg/kg), monohydrát síranu zinečnatého (22,7 mg/kg).

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: Kasiová guma (1 900 mg/kg).

Krmný návod:

Očekávaná konečná hmotnost 2 měsíce 4 měsíce 6 měsíců 12 měsíců
konzerv/den
5 kg 3/4 1 1 Adult
10 kg 1 1/4 1 3/4 1 3/4 Adult
20 kg 2 3 3/4 3 2 3/4
30 kg 2 3/4 3 3/4 4 3 3/4

Denní množství krmiva rozdělte ve věku 2 měsíců na 4 části, ve věku 4-6 měsíců na 3 části a ve věku 12 měsíců na 2 části.

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervy pro psy
Hmotnost: 0.48 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk psa: štěně
Velikost psa: střední, velký, malý
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Otrokovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ve značce PEDIGREE® vše, co děláme, je pro lásku ke psům. Proto vyvíjíme recepty na základě výzkumu z The Waltham Center for Pet Nutrition. Naše suché recepty poskytují profesionální výživu pro řešení čtyř univerzálních potřeb psů. RODOKMEN® věří, že roztomilá nevinnost, která se vyskytuje u každého psa, nám pomáhá znovu se spojit s naším pravým já a udává nám cenné životní lekce. Jednoduše řečeno, psi z nás dělají lepší lidi. A to má zásadní dopad na svět, ve kterém žijeme. Proto je pro nás tak důležité zajistit, abychom krmili dobře každého psa. RODOKMEN® suché a mokré krmivo a pochoutky pro psy povzbuzují, posilují a podporují sílu psa, aby byl jeho nejzdravějším a nejšťastnějším já v každé životní fázi - štěně, dospělý i senior.

Již téměř padesát let vede Waltham Petcare Science Institute svět v oblasti pokročilého výzkumu péče o zvířata. Náš výzkum v oblastech, jako je zdraví kůže a srsti, energetické požadavky, imunitní zdraví, zdraví zubů, zdraví trávicího ústrojí a vazba mezi člověkem a zvířetem, byl začleněn do produktů Mars Petcare, jako je PEDIGREE® Food for Dogs, a ovlivnil celosvětové mazlíčky pečovatelský průmysl. Naše pokračující investice do péče o zvířata a jejich pohody poskytují lepší a relevantnější vědu.

Pedigree pro psy obsahuje vyváženou kombinaci přírodních složek, spojených do zdravého krmiva výborné chuti, které dodává Vašemu psovi každodenní radost z krmení. Krmivo Pedigree zásobuje psy přesně těmi živinami, které denně potřebují.