M Bird Závěsná houpačka 40 - 45 cm

Kód: 351717
479 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 KS)

Závěsná hračka, kterou lze volně zavěsit za jeden konec či zavěsit z obou stran a z hračky udělat houpačku. Zábavný prvek, který ocení každý opeřenec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

M Bird Závěsná houpačka 40 - 45 cm

Závěsná hračka k zavěšení na obou koncích. Navlečeno na jutovém, nebo kokosovém provazu, nebo řetízku.

  • Zábavný prvek pro okrasné ptactvo

Rozměr: 40 – 45 cm.

Materiál: Mix buk, bříza, ovocné stromy, smrk.

Barva: Barevné, nebo přírodní provedení.

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

M bird je česká firma, působící na trhu šestým rokem. Zabývá se výrobou a distribucí přírodních, absolutně bezpečných, na obsah těžkých kovů atestovaných a maximálně efektivních brusných bidel pro papoušky. Brusná bidla M bird brousí dobře a rychle drápky i zobáky. Papoušky jsou velmi oblíbená, nedělají otlaky ani puchýře, jsou pro jejich nohy příjemná, relativně odolná okusu a dají se dobře udržovat v čistotě.

Mezi sortiment M bird sloužící k obrušování drápků a zobáčků patří bidla jednoduchá, rozdvojená, houpačky, brusné desky, nejrůznější stolní stojánky, hřiště, menší stromky i velké stromy. Okrajově vyrábí také kousací hračky pro papoušky. Bidla se dodávají v nejrůznějších šířkách, délkách a barevném provedení. Výroba brusných bidel M bird je pouze ruční práce při které se zpracovává zdravé dřevo z moravských Chřibů.

Bidla i další výrobky zn. M bird používají k plné spokojenosti stovky majitelů pro své papoušky u nás, na Slovensku, Polsku, Rakousku, Polsku, Ukrajině, nebo v Irsku.