Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Zoomed Micro Betta plovoucí pelety 3,4 g

Kód: 323546
99 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Micro Betta krmné pelety jsou speciálně připravovány pro zintenzivnění barev vaší ryby. Vyrobeno z přírodních ingrediencí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zoomed Micro Betta plovoucí pelety

Při výběru krmiva pro akvarijní ryby se zaměřte na lehkou stravitelnost a optimální obsah základních živin. Pokud nebude možné nějakou dobu ryby krmit, pak jsou pro vás nepostradatelné tyto krmné pelety. Obsahuje paličku na krmení - naučte svou rybu jíst z paličky Akvarijní krmivo Zoomed využijete pro akvarijní ryby a betty. Obsahuje vitamín A, vitamín D3, vitamín C, vitamín B12 a vitamín K. Micro Betta krmné pelety jsou speciálně připravovány pro zintenzivnění barev vaší ryby.

  • Nový obal se snadným dávkováním 
  • Paličky na krmení
  • Vyrobeno z přírodních ingrediencí
  • Zasuňte průhledný kryt dopředu a pak zpět k vyplnění potravou a vysypte jídlo do vody. Nádrž pojme jednu denní porci jídla.
  • Chcete-li ručně krmit: Umístěte kuličku mezi hroty na konci krmící paličky. Vložte do vody a sledujte.

Velikost balení: 3,4 g

Složení: Rybí moučka, pšeničná mouka, moučka z olihní, sojová moučka, moučka z krilu, rybí tuk (přírodně konzervované směsi tokoferolů a kyseliny citrónové), krevety jídlo, sušené řepa, lecitin, česnekový prášek, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný zdroj vitamínu C), cholin chlorid, vitamin E doplněk, niacin, d-pantothenát vápenatý, riboflavin, thiamin mononitrát, biotin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, vitamín A, vitamín D3 doplněk, vitamin B12 doplněk, mangan sulfát, síranu zinečnatého, železné sulfáty, síran měďnatý, seleničitan sodný, jodičnan draselný, Astaxanthin, Kanthaxanthin, kyselina propionová (apřírodní konzervační látka), extrakt z rozmarýnu.

Analytické složky: Hrubý protein (min) 40,0 %, surový tuk (min) 8,0 %, hrubá vláknina (max) 3,0 %, vlhkost (max) 10,0 %, popel (max) 12,0 %, fosfor (min) 1,0 %.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 0.024 kg
Osobní odběr: Pet Center Ostrava Avion

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.