Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Mlsoun kukuřice pro hlodavce

Kód: 344402
8 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Mlsoun kukuřice je doplňkové krmivo a pochoutka určená pro všechny hlodavce. Kukuřice bude vašemu mazlíčkovi nejen chutnat, ale navíc ho také zabaví. Podávejte 1 kus denně jako pochoutku či odměnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlsoun kukuřice pro hlodavce

Mlsoun kukuřice je doplňkové krmivo a pochoutka určená pro všechny hlodavce. Kukuřice bude vašemu mazlíčkovi nejen chutnat, ale navíc ho také zabaví. Kukuřice je chutný doplněk krmiva a zároveň napomáhá rychlému příbytku na váze u hubených jedinců.

  • Pro všechny hlodavce
  • Chutná odměna
  • Nejen chutná, ale také zabaví 

Velikost balení: 105 ks

Složení: Obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušený špenát.

Analytické složky: Hrubé proteiny 4,5%, vlhkost 1,5%, hrubé oleje a tuky 35,5%, hrubé popeloviny 3%, hrubá vláknina 1,1%.

Krmná dávka: 1 ks denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše láska k domácím zvířatům a zodpovědnost vůči jejich majitelům nás zavazuje k neustálému zlepšování našich výrobků. Již od roku 1992, kdy naše firma vstoupila na trh, se snažíme dodávat chutné, kvalitní a funkční pamlsky, které splňují vysoké nároky současného trhu.

Použitím kvalitních surovin, průběžným zdokonalováním výrobních technologií, vývojem nových receptur a v neposlední řadě neustálým monitoringem kritických bodů technologických postupů (HACCP) se nám daří držet kvalitu výrobků na vysoké úrovni, což je patrno z široké základny věrných domácích mazlíčků jak na tuzemském trhu, tak i v řadě zahraničních zemí.

Do rozvoje a inovace našich produktů investujeme nemalé finanční prostředky a spoustu svého úsilí. Každoročně u nás tedy naleznete řadu nových, atraktivních výrobků, které jistě potěší Vaše stálé zákazníky.