Náhradní díl MOSER set nerezových hřebenových nástavců 6, 10, 13 mm pro strojek typu Max 45/50

Kód: 332531
599 Kč
Dostupné pouze na prodejně (7 ks)

Náhradní díl MOSER set nerezových hřebenových nástavců určených pro střihací strojek typu Max 45/50. Nástavce umožňují pohodlný sestřih srsti v jednotlivých partiích psího těla a tím skvělý finální efekt. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní díl MOSER set nerezových hřebenových nástavců 6, 10, 13 mm pro strojek typu Max 45/50

Set nerezových hřebenových nástavců o velikostech 6, 10 a 13 mm. Tyto kovové nástavce jsou určené pro střihací strojky typu Max 45 a 50. Možnost výběru ze třech délek střihu srsti. Dokonalý vzhled vašeho čtyřnohého miláčka je zajištěn pestrou nabídkou nástavců umožňujících flexibilní zastřižení srsti na požadovanou délku.  

  • Kvalitní zpracování
  • Multifunkční využití
  • Široká škála nástavců

Materiál: nerez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Moser je německá společnost založená v roce 1946 a v dnešní době je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stříhacích strojků, jejich příslušenství pro Vaše domácí mazlíčky. Od roku 1996 je MOSER součástí nadnárodní korporace WAHL Professional, patří tedy do největší světové korporace produkující výrobky pro profesionální i domácí péči o zvířecí srst.

Péče o srst domácího mazlíčka profesionálními holicími strojky? Moser. Střihací strojky na zvířata Moser jsou špičkové profesionální nástroje používané v střihacích salonech, ve veterinárních ordinacích a chovateli psů, koček a dalších zvířat. Elektrické střihací strojky Moser nabízejí širokou škálu typů. Vybrat si může chovatel jednoho psa i renomovaný střihací salon. Nabízíme střihací strojky s výkonným motorem a kvalitní střihací hlavou, určené pro domácí stříhání, strojky pro chovatele více psů i strojky pro celodenní provoz. Samozřejmostí v nabídce jsou i doplňky jako stříhací hlavy.

Se strojky této společnosti bude údržba a zkrášlování srsti skvělým zážitkem pro zvíře i majitele bez jakýchkoli problémů nebo tahání. Tichý chod strojku nebude způsobovat psům stres, proto ze stříhání už nikdy nebudou mít strach. Hlavice strojků Moser jsou uzpůsobeny velikosti psů tak, aby bylo stříhání pohodlné i pro “kadeřníka”.