Newa akvarijní čerpadlo New Jet 3000

Kód: 216230
Doprava zdarma
Značka: Newa
1 999 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Čerpadlo Newa okouzlí svou kompaktní konstrukcí a bezproblémovým použitím v akváriích. Zároveň zabezpečí kvalitní a rovnoměrné přečerpávání vody ve vašem akváriu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa akvarijní čerpadlo New Jet 3000

Akvarijní čerpadlo je nepostradatelnou součástí každého akvária.  NEWA Jet je plně ponorné čerpadlo, které je určené pro použití v akváriích se sladkou či mořskou vodou. Motor čerpadla NEWA Jet je vybaven samoochranou proti přebytečnému přehřátí. Díky čerpadlu Newa Jet bude ve vašem akváriu zabezpečené kvalitní a rovnoměrné přečerpávání vody. 

  • Nízká spotřeba energie
  • Možnost regulace výkonu
  • Ochrana proti přehřátí motoru
  • Tichý chod
  • Téměř bezúdržbový provoz

Technické parametry:

Výkon: 55 W.

Průtok: 1200-3000 l/h.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerpadla pro akvária
Hmotnost: 1.135 kg
Druh: čerpadlo
Osobní odběr: Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Havlíčkův Brod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.