Newa akvarijní filtr Micro-Jet 70

Kód: 100127
619 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Díky filtru Newa Micro-Jet 70 se špinavého akvária nemusíte obávat. Znečištěnou vodu důkladně přefiltruje díky dvojímu filtrování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa akvarijní filtr Micro-Jet 70

Akvarijní filtr je nepostradatelnou součástí všech akvárií. Chod filtru Micro-Jet 70 zajišťuje stále čistou a průzračnou vodu. Zachycuje veškeré nečistoty. Akvarijní filtr s biologickou i mechanickou filtrační částí. 

  • Nastavitelný průtok
  • Funkce provzdušňování 
  • Vyměnitelné filtrační patrony
  • Funguje dobře v jakékoliv poloze

Technické parametry:

Výkon: 6 W.

Průtok: 170-450 l/h.

Určení: akvária o objemu 70 l.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HR Avatar autora | 7.7.2023
Vše v pořádku, funguje jak má.

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.