Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Newa Čerpadlo NEW JET NJ6000 6000 l/h

Kód: 325468
Doprava zdarma
Značka: Newa
4 499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (4 ks)

Výkonné čerpadlo NEW JET NJ6000 se vyznačuje tichým chodem a takřka bezúdržbovým provozem. Je vhodné pro sladkovodní akvária, mořská akvária i terária.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa Čerpadlo NEW JET NJ6000 6000 l/h

Výkonné čerpadlo NEW JET NJ6000 se vyznačuje tichým chodem a takřka bezúdržbovým provozem. Je vhodné pro sladkovodní akvária, mořská akvária i terária. Jsou dostupné také modely pro vnitřní i venkovní použití pro fontány a zahradní jezírka.

  • Motor má vlastní ochranu proti přehřátí
  • Nízká spotřeba energie
  • Čerpadlo se samo zastaví při nasátí vzduchu

Připojení výtlaku s vnějším průměrem 25/32 mm.

Šířka: 66 mm s podstavcem 102,5 mm

Délka: 142 mm s připojením na hadici až 200,3 mm

Výška: 154,2 mm s připojením na hadici 212,3 mm

Spotřeba: 70 W

Výkon: 6000 l/ hod

Výtlak: 3,6 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.