Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

GIMBI pro hlodavce plněné pamlsky mix 6 ks (BAL)

Kód: 330065
599 Kč
Dostupné pouze na prodejně (4 ks)

Gimbi plněný pamlsek určený pro hlodavce a králíky. K dispozici šest balení po dvou kusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GIMBI pro hlodavce plněné pamlsky mix 6 ks (BAL)

Lahodná svačinka v podobně plněných válečků. Pochutina je vyrobena ze zeleniny a směsi bylin, a to bez přidaných obilovin. Vhodné pro zakrslé králíky, morčata a činčily. Pravidelná konzumace těchto pamlsků nezpůsobuje žádné gastrointestinální potíže, jako je například průjem, nadýmání nebo zácpa. Díky balení je uchována čerstvost pamlsků a zároveň se tak zamezuje kontaminaci, například nežádoucím hmyzem. Pamlsek vašemu mazlíčkovi pomůže pečovat o jejich chrup a současně brání nudě a stresu. V balení se nachází dvě příchutě pamlsku, a to zeleninový a bylinkový.

  • Bez přidaných obilovin
  • Určeno pro zakrslé králíky, morčata a činčily
  • Balení zaručuje čerstvost pamlsků
  • Tvar válečku, který se snadno ohlodává
  • Pečuje o chrup hlodavců a králíků
  • Obsahuje dvě příchutě se zeleninou a bylinkami
  • Poskytuje zábavu

Velikost balení: 6 balení po 2 kusech

Složení: Zeleniny (mrkev 3,8 %, cuketa 2,3 %, pastinák 2,3 %) 54,9 %, semena, vedlejší výrobky rostlinného původu, kopřiva, oleje a tuky, petržel, máta, pampeliška, chrpa, měsíček.

Analytické složky: Hrubý protein: 14,6 %, hrubý tuk: 5,7 %, hrubý popel: 3,6 %, hrubá vláknina: 6 %, vlhkost: 10 %.

Krmný návod: Podávejte podle potřeby. Čistá, čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Skladování: Skladujte v temnu a suchu.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky pro hlodavce
Hmotnost: 0.9 kg
Osobní odběr: Pet Center Lanškroun

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.