Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Pedigree Denta Stix Maxi 28 ks 1080 g

Kód: 343376
259 Kč
Skladem (>20 ks)

Pamlsky Pedigree Denta Stix jsou chutnou formou čistícího pamlsku. Díky unikátnímu tvaru čistí zuby, mezizubní prostory a masíruje dásně. Napomáhá tak k udržení čistých a zdravých zoubků vašeho chlupáče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pedigree Denta Stix Maxi 28 ks 1080 g

Oblíbený dentální pamlsek Pedigree Denta Stix ve velkém balení, které vystačí na měsíc. Doporučujeme podávat každý den jeden pamlsek. Pejskovi se dostane pravidelné podpůrné dentální péče, která přispěje ke zdravějším a čistším zoubkům. Při denním užívání redukuje zubní kámen a zubní plak až o 80 %.

  • Velikost Maxi je určená pejskům o hmotnosti nad 25 kg.

Velikost balení: 1080 g

Složení: obiloviny, deriváty rostlinného původu, minerální látky (včetně 2,3 % tripolyfosforečnanu sodného), maso a deriváty živočišného původu, oleje a tuky.

Analytické složky: protein: 7 %, obsah tuku: 1.7 %, obsah anorganických látek: 6 %, hrubá vláknina: 1 %, vlhkost: 14 %, energie: 305 kcal/100g

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamin E: 1365 mg, síran zinečnatý heptahydrát: 1055 mg

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: kuřecí příchuť: 45.9 mg

Krmný návod: jedna tyčinka denně. Pamlsek není vhodný pro psy s váhou pod 25 kg a štěňata do 4 měsíců.

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dentální pamlsky pro psy
Hmotnost: 1.08 kg
Druh masa: drůbeží
Kvalita: ekonomy
Určení: dentální
Věk psa: dospělý
Velikost psa: velký
Velikost balení: 80 g
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Avatar autora | 1.12.2020
- Zatím žádná

Ve značce PEDIGREE® vše, co děláme, je pro lásku ke psům. Proto vyvíjíme recepty na základě výzkumu z The Waltham Center for Pet Nutrition. Naše suché recepty poskytují profesionální výživu pro řešení čtyř univerzálních potřeb psů. RODOKMEN® věří, že roztomilá nevinnost, která se vyskytuje u každého psa, nám pomáhá znovu se spojit s naším pravým já a udává nám cenné životní lekce. Jednoduše řečeno, psi z nás dělají lepší lidi. A to má zásadní dopad na svět, ve kterém žijeme. Proto je pro nás tak důležité zajistit, abychom krmili dobře každého psa. RODOKMEN® suché a mokré krmivo a pochoutky pro psy povzbuzují, posilují a podporují sílu psa, aby byl jeho nejzdravějším a nejšťastnějším já v každé životní fázi - štěně, dospělý i senior.

Již téměř padesát let vede Waltham Petcare Science Institute svět v oblasti pokročilého výzkumu péče o zvířata. Náš výzkum v oblastech, jako je zdraví kůže a srsti, energetické požadavky, imunitní zdraví, zdraví zubů, zdraví trávicího ústrojí a vazba mezi člověkem a zvířetem, byl začleněn do produktů Mars Petcare, jako je PEDIGREE® Food for Dogs, a ovlivnil celosvětové mazlíčky pečovatelský průmysl. Naše pokračující investice do péče o zvířata a jejich pohody poskytují lepší a relevantnější vědu.

Pedigree pro psy obsahuje vyváženou kombinaci přírodních složek, spojených do zdravého krmiva výborné chuti, které dodává Vašemu psovi každodenní radost z krmení. Krmivo Pedigree zásobuje psy přesně těmi živinami, které denně potřebují.