Pedigree kapsička 12 pack v ŽELÉ : s hovězím & s kuřecím & s jehněčím & s drůbežím 1200g

Kód: 339116
179 Kč
Skladem (>20 ks)

Kapsičky PEDIGREE obsahují voňavé a chutné kousky masa v želé, které jsou pro psy skutečně lákavé. Praktické balení a snadné otevírání oceníte nejen doma, ale i na dovolené. Jejich obsah vám může dobře posloužit i jako odměna do interaktivních plnících hraček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pedigree kapsička 12 pack v želé: s hovězím & s kuřecím & s jehněčím & s drůbežím

Kapsičky PEDIGREE obsahují voňavé a chutné kousky masa v želé, které jsou pro psy skutečně lákavé. Praktické balení a snadné otevírání oceníte nejen doma, ale i na dovolené. Jejich obsah vám může dobře posloužit i jako odměna do interaktivních plnících hraček.

  • Balení 12 kapsiček po 100 gramech s voňavými masitými kousky v želé
  • Lákavá chuť a vůně, kterou si váš pes zamiluje
  • Vyrobeno ve spolupráci s veterinárním centrem WALTHAM®
  • V balení najdete 3 kapsičky s kuřecím masem, 3 s jehněčím masem, 3 s drůbežím masem a 3 s hovězím masem (vždy minimálně 41% masa a vedlejších živočišných produktů)
  • Vhodné jako doplněk k PEDIGREE kompletnímu suchému krmivu
  • Praktická velikost kapsičky a snadné otevírání
  • Dávkování podle doporučení na obalu

Velikost balení: 1200 g

Složení: Hovězí: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (40 %, přírodní* 93 %; včetně směsi hovězího 6 % a vepřových jater 9 % v kouscích**), rostlinné bílkovinné extrakty, obiloviny, oleje a tuky, minerální látky (0,6 %), vedlejší výrobky rostlinného původu* (včetně sušených řepných řízků 0,5 %). Kuřecí: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (40 %, přírodní* 93 %; včetně směsi kuřecího 14 % a vepřových jater 9 % v kouscích**), rostlinné bílkovinné extrakty, obiloviny, oleje a tuky, minerální látky (0,6 %), vedlejší výrobky rostlinného původu* (včetně sušených řepných řízků 0,5 %). Jehněčí: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (40 %, přírodní* 93 %; včetně směsi jehněčího 6 % a vepřových jater 9 % v kouscích**), rostlinné bílkovinné extrakty, obiloviny, oleje a tuky, minerální látky (0,6 %), vedlejší výrobky rostlinného původu* (včetně sušených řepných řízků 0,5 %). Drůbeží: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (40 %, přírodní* 93 %; včetně směsi drůbežího 14 % a vepřových jater 9 % v kouscích**), rostlinné bílkovinné extrakty, obiloviny, oleje a tuky, minerální látky (0,6 %), vedlejší výrobky rostlinného původu* (včetně sušených řepných řízků 0,5 %).

Analytické složky: Bílkovina 8,5%, Tuk 5,2%, Hrubá vláknina 0,4%, Popelovina 2%, Vápník 0,33%, Fosfor 0,23% 

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 (200 m.j./kg), vitamin E (60 mg/kg), měď [síran měďnatý, pentahydrát] (1,7 mg/kg), jód [jodičnan vápenatý, bezvodý] (0,28 mg/kg), železo [síran železnatý monohydrát] (3,6 mg/kg), mangan [síran manganatý, monohydrát] (2,2 mg/kg), zinek [síran zinečnatý, monohydrát] (22,7 mg/kg).

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické přídatné látky: Kasiová guma (2 100 mg/kg).

Krmný návod: 

     Hmotnost psa  Denní dávka v g   
Kapsičky Kombinované krmení
5 kg 4 - 4½ kapsičky 2 kapsičky + 45 g
10 kg 6½ - 7½ kapsičky 3 kapsičky + 80 g
20 kg 10 - 11 kapsičky 4 kapsičky + 150 g

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psí kapsičky
Hmotnost: 1.24 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý
Velikost balení: 1200 g
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EM Avatar autora | 3.8.2021
Psovi to chutná

Ve značce PEDIGREE® vše, co děláme, je pro lásku ke psům. Proto vyvíjíme recepty na základě výzkumu z The Waltham Center for Pet Nutrition. Naše suché recepty poskytují profesionální výživu pro řešení čtyř univerzálních potřeb psů. RODOKMEN® věří, že roztomilá nevinnost, která se vyskytuje u každého psa, nám pomáhá znovu se spojit s naším pravým já a udává nám cenné životní lekce. Jednoduše řečeno, psi z nás dělají lepší lidi. A to má zásadní dopad na svět, ve kterém žijeme. Proto je pro nás tak důležité zajistit, abychom krmili dobře každého psa. RODOKMEN® suché a mokré krmivo a pochoutky pro psy povzbuzují, posilují a podporují sílu psa, aby byl jeho nejzdravějším a nejšťastnějším já v každé životní fázi - štěně, dospělý i senior.

Již téměř padesát let vede Waltham Petcare Science Institute svět v oblasti pokročilého výzkumu péče o zvířata. Náš výzkum v oblastech, jako je zdraví kůže a srsti, energetické požadavky, imunitní zdraví, zdraví zubů, zdraví trávicího ústrojí a vazba mezi člověkem a zvířetem, byl začleněn do produktů Mars Petcare, jako je PEDIGREE® Food for Dogs, a ovlivnil celosvětové mazlíčky pečovatelský průmysl. Naše pokračující investice do péče o zvířata a jejich pohody poskytují lepší a relevantnější vědu.

Pedigree pro psy obsahuje vyváženou kombinaci přírodních složek, spojených do zdravého krmiva výborné chuti, které dodává Vašemu psovi každodenní radost z krmení. Krmivo Pedigree zásobuje psy přesně těmi živinami, které denně potřebují.