Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Perfecto Dog sušenky malé kostičky 400 g

Kód: 305234
59 Kč
Dostupné pouze na prodejně (9 ks)

Křupavý pamlsek pro psy má podobu malých kostiček a skvěle se hodí jako odměna při tréninku psa. Kostičky jdou snadno rozlomit na dvě části, čímž máte k dispozici 2x tolik pamlsků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfecto Dog sušenky malé kostičky

Křupavý pamlsek pro psy má podobu malých kostiček a skvěle se hodí jako odměna při tréninku psa. Kostičky jdou snadno rozlomit na dvě části, čímž máte k dispozici 2x tolik pamlsků. Jejich výhodou je lehkost a suchá struktura, která nemastí. Snadno se vejdou do pamlskovníku nebo i jen tak do kapsy. Psům velmi chutnají.

  • Sušenky v podobě kostiček, které jsou vhodné pro psy všech druhů a věkových skupin
  • Ideální jako odměna při tréninku psa
  • Jsou lehké a nemastí
  • Snadno je rozlomíte na dvě části

Velikost balení: 400 g

Složení: Cereálie, minerální látky (5,7% kalcium ve světlých kostičkách), maso a deriváty živočišného původu (4% drůbež v hnědých kostičkách, 4% morková kost v červených kostičkách), oleje a tuky, deriváty rostlinného původu

Analytické složky: proteiny 14 %, oleje a tuky 6 %, popel 14,5 %, vláknina 3 %, kalcium 2,7 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vit. A 7,500 m.j., vit. D3 750 m.j., vit. E 75mg

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: Antioxidanty a konzervanty

Krmný návod: Viz obal. Neslouží jako náhrada kompletní stravy. Zabezpečte přístup k dostatku čerstvé pitné vody. Skladujte v suchu a chladu. Otevřený sáček pak těsně uzavřete.

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché pamlsky pro psy
Hmotnost: 0.406 kg
Druh masa: drůbeží
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý
Osobní odběr: Pet Center Jihlava - Albert, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Teplice - Albert

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Feedternapf Petfood Group je celoevropský obchodní partner v soukromém sektoru. Dodáváme a prodáváme speciality suché a lehké pokrmy pro psy, kočky, hlodavce, ptáky a ryby - a to již 30 let.

S naší vlastní značkou „PERFECTO“ vám nabízíme atraktivní a širokou škálu krmiv pro domácí zvířata.

Abychom zajistili stálou úroveň kvality, klademe vysoké nároky na suroviny, výrobu, skladování a logistiku. Všechny přísady procházejí přísnou kontrolou. Zpracování probíhá pomocí nejmodernějších a nejšetrnějších výrobních a balicích procesů a zákaznický servis je pro nás velmi důležitý.