Pet Chef Dog drůbeží 10kg

Kód: 309376
279 Kč
Dostupné na prodejně (>20 ks)

Kompletní a vyvážené granulované krmivo pro všechna psí plemena. Optimalizované složení poskytuje psům jakéhokoliv stáří vše, co potřebují k dobrému zdraví a dobré fyzické kondici. Krmivo s vysokou nutriční hodnotou je snadno stravitelné a obohacené minerály a vitamíny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pet Chef Dog drůbeží 10kg

Kompletní a vyvážené granulované krmivo pro všechna psí plemena. Optimalizované složení poskytuje psům jakéhokoliv stáří vše, co potřebují k dobrému zdraví a dobré fyzické kondiciKrmivo s vysokou nutriční hodnotou je snadno stravitelné a obohacené minerály a vitamíny.

  • Kompletní krmivo
  • Pro všechna psí plemena
  • Vysoká nutriční hodnota
  • Snadno stravitelné
  • Obohaceno o minerály a vitamíny

Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a výrobky živočišného původu (4% kuřecí), oleje a tuky, minerální látky.

Analytické složky: protein 18,0% obsah tuku 6,0% hrubý popel 8,0%, hrubá vláknina 4,0%.

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamin A (retinyl acetát) 8 000 m.j., vitamin D3 (cholekalciferol) 800 m.j., vitamin E (dl-alfa-tokoferolacetát) 80 mg, síran měďnatý pentahydrát (Cu) 10 mg, síran železnatý monohydrát (Fe) 100 mg, jodičnan vápenatý bezvodý (l) 2,0 mg, oxid manganatý (Mn) 6,5 mg, síran zinečnatý monohydrát (Zn) 110 mg, selenčitan sodný (Se) 0,15 mg.

Technologické doplňkové látky v 1 kg: konzervanty a antioxidanty.

Senzorické doplňkové látky v 1 kg: barviva.

Krmný návod – doporučené dávkování: denní dávka se pohybuje mezi 200 g až 270 g krmiva na 10 kg živé hmotnosti psa. Krmivo se podává suché nebo zvlhčené vodou, případně vývarem. Denní dávku upravte podle stavu a věku vašeho psa, výkonu, kondice a ročního období. U některých psů trvá návyk na nové krmivo déle, proto při přechodu na nové krmivo podávejte snížené dávky 50-100 g na 10 kg živé váhy zvířete a přimíchávejte je do krmiva, na které je váš pes dosud zvyklý. Pes musí mít stále k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Značka Pet Chef představuje suchá a mokrá krmiva pro psy všech velikostí a jakéhokoliv věku.

Tato snadno stravitelná krmiva jsou vyráběna z několika druhů masa, takže poskytují vyvážený komplex důležitých látek. Firma Pet Chef samozřejmě myslela také na kočičky, pro něž jsou krmiva této značky též vyráběna. Předností produktů Pet Chef je dobrá kvalita a skvělá chuť za výhodně nízké ceny.