Pet Farm Family Paroh S 50-80 g / 12 cm

Kód: 346505
169 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Parohy jsou tou nejzdravější hračkou, kterou můžete svému chlupáčovi dát, dodávající organismu vašeho psa celou řadu minerálních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pet Farm Family Paroh S 50-80 g / 12 cm

 

Paroháč je jediná hračka, která se dá celá skřupat. Všechny parohy jsou samozřejmě ze shozeného paroží. Či už si vyberete paroh půlený nebo celý, jelení nebo dančí, vevnitř se nachází obrovská zásoba minerálních látek, jako zinek, fosfor, vápník, železo, hořčík a v neposlední řadě draslík. Další z parožích výhod je jejich dlouhá výdrž a hlavně neodolatelnost, takže chlupáč si je zamiluje na první křup.

  • 100% přírodní pamlsek

  • Parohy celé či půlené jsou vhodné pro všechny plemena psů

  • Zabaví a ukrátí dlouhou chvíli

  • Vhodné jako odměna po výcviku

Velikost balení: 50-80 g 

Složení: Paroh půlený nebo celý, jelení nebo dančí.

Krmný návod: Pochoutku lze podávat dle potřeby zvířete.

Skladování: Pochoutku skladujte na suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné hračky pro psy
Hmotnost: 0.09 kg
Osobní odběr: Pet Center Přerov Galerie, Pet Center Třinec Lyžbice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pet Farm Family jsme založili pár týdnů poté, co si mě mí páničkové osvojili. Jmenuji se Sušienka a všechno se to semlelo kvůli mé nechuti k piškotu a nekvalitním surovinám. Přišla jsem za Alie (moje panička) a jasně jsem jí řekla: „BAF,“ co volně přeloženo znamená: „napeč mi prosím něco lepšího.“ A Alie napekla! Nejlepší sušenky pod sluncem vznikly z lásky ku kvalitním ingrediencím, udržitelným zdrojům, a samozřejmě kvůli mně. Od té doby jsem vyrostla nejenom já, ale i moje sestry – Špagetka a Škorica, a samozřejmě i firma. Je přirozené, že jsme kromě sušenek začali vyrábět i jiné fajnovky, jelikož kvalitních věcí není nikdy dost. Jakoby to bylo včera, co světlo světa uzřel první sušený stejk, či konzerva. Momentálně nabízíme celou plejádu nejenom chutných a zdravých, ale hlavně udržitelně vyráběných a ekologických produktů pro psy a kočky. Suché krmení, konzervy pro psy.

V našich životech hraje ekologie významnou roli, a proto je přirozené, že naše poznatky využijeme i při výrobě. Křupavé místo, kde všechny naše fajnovky vznikají je jeden velký EKO experiment. Celá budova běží na zelené energii, recyklujeme co nám tlapky stačí, využíváme lokální zdroje, čím snižujeme emise CO2, podporujeme BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů. Naši farmáři ctí tradice našich předků stejně jako my! Zvířata, o které se starají jsou pod drobnohledem ekologického zemědělství, jsou chované bez stresu - většinu roka žijí venku na pastvinách. Ani vy určitě nechcete jíst zbytky pesticidů, či průmyslových hnojiv uvězněných uvnitř zeleniny a masa, které jsou produktem konvenčního zemědělství.

Dopřejte své kočce vytoužené napětí a udělejte jí radost kombinovanou stravou. Výborné masové konzervy Pet Farm Family.