Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Petkit Fresh Element smart dávkovač krmiva

Kód: 343293
Doprava zdarma
Značka: PetKit
6 990 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Chytrý dávkovač krmiva pro vašeho mazlíčka. Ovládá se přes chytrou aplikaci a disponuje zásobníkem krmiva až 6 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Petkit Fresh Element smart dávkovač krmiva

Automatický dávkovač krmiva Petkit Fresh Element nabízí inovativní patentované technologie. Chytrý dávkovač zaručí čerstvé krmení, jeho správné rozestupy a dokonce vás informuje o stavu krmiva v zásobníku. Dávkovač ovládáte jednoduše přes chytrou aplikaci automaticky, nebo i manuálně.  Automatický dávkovač krmiva Petkit Fresh Element nabízí luxusní design a inovativní patentované technologie. Vašeho mazlíčka můžete nakrmit kdykoliv, snadno a dokonce i na dálku.

  • Ovládání na dálku- přes aplikaci Fresh Element
  • Aplikace je kompatibilní pro Android i iOS
  • Vždy čerstvá strava
  • Dvoufázový systémem pro ochranu krmiva před vlhkem a kontaminací
  • Automatické dávkování

Velikost: 2 l krmiva

Barva: Bílá

Materiál: Odolný plast, nerez 

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky a barely pro psy
Hmotnost: 5 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2013 se honba lidí za nositelnými technologiemi stala fenoménem, z něhož se bratři Guo (spoluzakladatelé PETKIT, v té době hardwaroví inženýři) začali ptát sami sebe: už jsme vytvořili lepší životní zkušenosti s technologiemi pro lidi, tak proč nevyužíváme své profese k tomu, abychom zvířatům přinášeli dobré životní podmínky? Jako milovníci zvířat a majitelé domácích mazlíčků si položili otázku v době, kdy domácím mazlíčkům nebyla věnována dostatečná pozornost. Brzy poté opustili svou práci a vydali se na smysluplnou cestu k předefinování životního stylu domácích mazlíčků a zkušeností s výchovou pro rodiče.