Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

PetSafe Obojek proti štěkání vibrační

Kód: 342732
Doprava zdarma
Značka: PetSafe
2 899 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

PetSafe Obojek proti štěkání vibrační

Detailní informace

Detailní popis produktu

PetSafe Obojek proti štěkání vibrační

Obojek proti štěkání PetSafe VBC-10, vibrační je určený pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg. Obojek využívá na zamezení štěkání vibrace.

Obojek disponuje 10 kombinacemi vibraci a vyspělou technologií PerfectBark™, která účinně a bezpečně odrazuje psa od štěkání v době nošení obojku. Obojek funguje na 1 PetSafe RFA-188 baterku. Životnost baterky je 3-6 měsíců podle frekvence využívání obojku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Hmotnost: 0.217 kg
Určení: protištěkací
Velikost psa: střední, velký, malý
Osobní odběr: Pet Center Praha Eden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: