Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Petstages blikající míč

Kód: 306438
169 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Blikající míček pro kočky od Petstages zabaví kočku nejen ve dne, ale i v noci. Dotykem a pohybem se aktivuje blikání míčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Petstages blikající míč

Kočičí hračka blikající míček od Petstages je tichý a zábavný způsob, jak zabavit vaši kočku v noci, zatímco vy budete spát. Interaktivní míčová hračka pro kočky všech kategorií obsahuje blikající světlo, které se aktivuje dotykem, ale nevydává rušivé zvuky, jako jiné kočičí hračky. Blikající světlo se automaticky zastaví, takže si můžete dopřát klidný spánek a zároveň zabavit svého chlupatého kamaráda.

  • Blikající míček pro kočičí ponocování.
  • Blikání aktivuje dotek a pohyb.
  • Hračka nevydává rušivé zvuky.
  • Blikající světlo se po chvíli samo zastaví.
  • Vy spíte a vaše kočka si hraje.

Materiál: guma

Barva: modrá

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro lovení pro kočky
Hmotnost: 0.04 kg
Osobní odběr: Pet Center Most - Extra Obchodní Park

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Petstages vyvinulo interaktivní hračky, které vaši kočičku, psa zabaví různými zvuky, texturami, tvary, materiály i pohyby. Interaktivní hračky Petstages podporují dobré chování a vhodné sociální dovednosti.

Podle obliby můžete vybírat látkové, hračky na přetahování, hračky vyrobené z velmi pevného plastu nebo z kombinace různých materiálů. Všechny produkty jsou velmi odolné a vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů. Jsme si jisti, že v tak bohaté nabídce si vybere každý majitel.