Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Petwant PF-102 Automatický dávkovač krmiva

Kód: 343303
Doprava zdarma
Značka: Petwant
2 990 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Jedinečný automatický dávkovač na granule, který vám umožní vaše mazlíčky obstarat krmením, i když nemůžete zůstat doma.  Plňte granulemi do velikosti 1,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Petwant PF-102 Automatický dávkovač krmiva

Jedinečný automatický dávkovač na granule, který vám umožní vaše mazlíčky obstarat krmením, i když nemůžete zůstat doma.  Plňte granulemi do velikosti 1,5 cm. I láska k domácím mazlíčkům prochází žaludkem.

Jednoduché zacházení a snadná údržba dávkovače je vše, co do domácnosti chcete! Postačí vám naplnit zásobník na granule a nastavit čas pro dávkování každé porce. Režim nastavíte manuálně a můžete nechat chlupáče nakrmit až 4 x za den, ať budete kdekoliv. A jestli ho chcete rozveselit, využijte hlasovou nahrávku a vzkaz se mazlíčkovi přehraje, kdykoliv bude čas na další porci. Pro snazší manipulaci je zásobník na granule, stejně jako přídavná miska, vyjímatelný, takže výrobek snadno vyčistíte. Jednoduchost je také značkou snadného zacházení a přehledné kontroly, což zvláště v hektických dnech ocení každý uživatel. 

  • Podsvícený displej, hlasová nahrávku a záložní zdroj energie.
  • Jdnoduchá manipulace a údržba.

Velikost: 4,3 l.

Materiál: Plast

Barva: Bílo černá.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky a barely pro psy
Hmotnost: 2.2 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: