Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Pizza pro hlodavce se zeleninou 9 cm

Kód: 344079
99 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Vyvrtáním otvoru v kulatině mladé břízy vznikla přírodní jídelní miska. Je naplněna zeleninou a určena všem malým hlodavcům. Chutná a pomáhá brousit zuby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pizza pro hlodavce se zeleninou 

Vzhledově připomíná lákavou pizzu, doopravdy je ale naplněna mrkví, pastinákem a červenou řepou, ozdobena květem slézové růže. Je určena pro všechny malé hlodavce. Neobsahuje žádný med, cukr ani konzervační látky.

  • Miska z březové kulatiny
  • Náplň zelenina
  • Neobsahuje žádné cukry ani konzervační látky
  • Chutná a pomáhá brousit zuby
  • Určena pro všechny malé hlodavce

Materiál: květy ibišku, proso, řepka, tuřín, bílá rýže, dari, lněné semínko, oves, červené proso, kardi, konopí, indiánská rýže, pohanka, petržel, niger, travní semena a škrob

Rozměry: 9 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro hlodavce
Hmotnost: 0.16 kg
Osobní odběr: Pet Center Hr.Králové Aupark

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.