Postroj FERPLAST CHAMPION P HARNESS Černá

Kód: 333445
219 Kč
Dostupné pouze na prodejně (9 KS)

Postroj FERPLAST CHAMPION P HARNESS Černá

Postroj FERPLAST CHAMPION je kvalitní, vysoce odolný postroj, který zajišťuje maximální pohodlí pro vašeho psa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postroj FERPLAST CHAMPION P HARNESS Černá

Nylonový postroj CHAMPION je velmi robustní a odolný postroj vyrobený z nylonu, vybavený praktickým kroužkem na upevnění vodítka. Díky praktickému plastovému háčku ve spodní části se dá pevně a bezpečně zafixovat. CHAMPION lze snadno přizpůsobit velikosti vašeho psa díky nastavitelným plastovým přezkám.

  • Robustní a odolný
  • Praktický kroužek na upevnění vodítka
  • Lze přizpůsobit velikosti vašeho psa

Barva: Černá

Materiál: nylon, kov, plast

Rozměry: 22 - 28 cm, 25 - 38 cm (10 mm)

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
N Avatar autora | 23.5.2023
velmi pekná čierna!

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.