Přepravka FERPLAST ATLAS 60 CLASSIC

Kód: 324891
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
2 799 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Velká a prostorná přepravka vhodná pro přepravu velkých plemen psů. Celoplastová pro lepší údržbu. Zboží je dostupné na našich prodejnách, pro informaci o dostupnosti zboží kontaktujte přímo prodejnu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepravka FERPLAST ATLAS 60 CLASSIC

Velká a prostorná přepravka vhodná pro přepravu velkých plemen psů. Už žádná dovolená nebude problém. Přepravka je vybavena masivními dvířky, vyrobenými z oceli potažené plastem, plastovou miskou na jídlo či vodu a také bočními ventilačními mřížkami pro správnou cirkulaci vzduchu. Bezpečnostní zavírání je velmi účinné otočením knoflíku se aktivují čtyři upevňovací body, které ukotví dvířka k hlavní konstrukci, aby se zabránilo nepříjemnému náhodnému otevření během cesty. Maximální kapacita Atlas 60 Classic činí 45 kg Atlas 60 Classic a samotná čistá hmotnost pak odpovídá 8,41 kg.

  • Vhodné pro přepravu velkých plemen psů
  • Maximální kapacita Atlas 60 Classic činí 45 kg
  • Atlas 60 Classic čistá hmotnost odpovídá 8,41 kg
  • Bezpečnostní uzavírání
  • S příslušenstvím
  • Masivní dvířka

Rozměry: 91 x 61 x 66,5 cm

Materiál: plast

Barva: zelená, béžová

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přepravky, tašky pro psy
Hmotnost: 11.96 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.