Purina Cat Chow 3 in 1 1,5 kg

Kód: 319261
299 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. S krůtou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Cat Chow 3 in 1 1,5 kg

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Krmiva PURINA CAT CHOW jsou pečlivě připravována z vysoce kvalitních zdrojů bílkovin a přírodních složek - jako je hrášek, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice.CAT CHOW s vysokým podílem kuřete obsahuje více než 50 % živočišných bílkovin z celkového obsahu bílkovin, aby uspokojilo přirozené potřeby vaší kočky. Péče o močové cesty, ústní dutinu a prevence proti tvorbě bezoárů. Trojice benefitů v receptuře 3 v 1 prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene - až o 40%, vyvážený obsah minerálů pomáhá udržovat močové cesty zdravé a vybrané zdroje vlákniny pomáhají snižovat tvorbu smotků chlupů.
Na základě dlouholetých zkušenosti od roku 1926 v oblasti výživy koček, je CAT CHOW 100 % kompletní a vyvážené krmivo, které obsahuje vše, co vaše kočka potřebuje pro zdravý a pohodový život.

  • Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví vaší kočky.
  • Oral Care - prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene až o 40 %.
  • Urinary Care - podporuje močové cesty díky vyváženému poměru minerálních látek.
  • Herb al Control - omezuje tvorbu chomáčů srsti v žaludku.
  • Oválný tvar granulí s krůtí příchutí.
  • Bez umělých barviv.

Velikost balení: 1,5 kg.

Složení: Obiloviny* (celozrnné 39 %), maso a výrobky živočišného původu (25 %, z toho krůta 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, zeleniny* (2 % sušeného čekankového kořene; 0,07 % sušené mrkve, odpovídá 0,4 % mrkve; 0,07 % sušeného hrášku, odpovídá 0,4 % hrášku), minerální látky, kvasnice* (0,3 %). *Přírodní suroviny.

Analytické složky: Hrubý protein: 32,0 %, hrubý tuk: 11,0 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 5,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: v 1 kg: vitamin A: 14 000 m.j.; vitamin D3: 1 150 m.j.; vitamin E: 100; mg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 53); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 10); síran manganatý monohydrát: (Mn: 5,7); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 74); seleničitan sodný: (Se: 0,12); taurin: 980. Antioxidanty.

Krmný návod:

Hmotnost kočky 2-4 kg = 30-60g,  4-6 kg = 60-95 g.

Na krmivo PURINA® CAT CHOW® přejděte postupně během 7 dnů. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní kočky při běžné teplotě okolního prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální tělesnou hmotnost. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Upozornění: Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1926 jsou kočky naší inspirací díky jejich neuvěřitelně přirozenému chování. Kočky jsou přírodní tvorové. Potřebují stravu, která jim poskytne vše, co potřebují k tomu, aby si mohly udržet své jedinečně přirozené chování a zůstat úžasnými tvory, jakými od přírody jsou.

Receptury krmiva CAT CHOW s vysoce kvalitními bílkovinami a přírodními složkami poskytují kočkám 100% kompletní a vyváženou stravu, který jim umožňuje prožít úžasný a zdravý život. CAT CHOW obsahuje Naturium – specifickou kombinaci přírodních vláknin a také přírodní zdroj prebiotik, které podporuje zdravé zažívání.

Receptury s vysokým obsahem kuřete, krůty nebo lososa a specificky vybranými kvalitními zdroji bílkovin uspokojí veškeré přirozené potřeby koček. Neobsahuje umělá zchutňovadla, barviva a konzervanty. Pečlivě připravené a chutné receptury s přírodními složkami jako jsou: petržel, špenát, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice, které kočky přirozeně preferují.