Purina Cat Chow Adult tuňák + losos 1,5 kg

Kód: 305107
299 Kč
Skladem (>20 ks)

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. S lososem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Cat Chow Adult tuňák + losos 1,5 kg

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Krmiva PURINA CAT CHOW jsou pečlivě připravována z vysoce kvalitních zdrojů bílkovin a přírodních složek - jako je hrášek, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice.
Krmivo CAT CHOW je pečlivě připravené s 50 % podílem živočišných bílkovin a obsahem přírodních surovin v chutných granulích, které si vaše kočka zamiluje. Tato receptura obsahuje navíc čekanku a přírodní zdroj prebiotik, který prokazatelně podporuje zdravé zažívání.
Na základě dlouholetých zkušenosti od roku 1926 v oblasti výživy koček, je CAT CHOW 100 % kompletní a vyvážené krmivo, které obsahuje vše, co vaše kočka potřebuje pro zdravý a pohodový život.

  • Kompletní a vyvážené krmivo
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví vaší kočky
  • Vysoký obsah masa poskytuje kvalitní proteiny, které pomáhají k udržení štíhlosti a tělesné kondice vaší kočky
  • Přírodní ingredience, včetně speciálních bylin a zelených částí petržele, špenátu, mrkve a hrášku
  • Vynikající chuť díky kombinaci ingrediencí, které kočky přirozeně samy vyhledávají
  • Vitamin E posiluje imunitní systém a podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Snižuje zápach kočičí toalety díky přídavku řepných řízků a čekanky, přírodních zdrojů prebiotik, které napomáhají ke zdravému zažívání
  • Bez umělých barviv

Velikost balení: 1,5 kg

Složení: obiloviny* (celozrnné 48 %), maso a výrobky živočišného původu (20 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, ryby a vedlejší výrobky z ryb (4 % losos), vedlejší výrobky rostlinného původu, zeleniny* (2 % sušeného čekankového kořene; 0,07 % sušené mrkve, odpovídá 0,4 % mrkve; 0,07 % sušeného hrášku, odpovídá 0,4 % hrášku), minerální látky, kvasnice* (0,3 %). *Přírodní suroviny.

Analytické složky: hrubý protein: 32,0 %, obsah tuku: 11,0 %, obsah anorganických látek: 8,0 %, hrubá vláknina: 2,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 11 500; vit D3: 950; vit E: 80; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 43); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,4); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 8,2); síran manganatý monohydrát: (Mn: 4,5); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 60); seleničitan sodný: (Se: 0,098); vitamíny skupiny B: 105; taurin: 800. Antioxidanty.

m.j. = mezinárodní jednotka

Krmný návod:

Hmotnost kočky
Množství v g/den
2 - 4 kg 30 - 60 g
4 - 6 kg 60 - 90 g

Na krmivo PURINA® CAT CHOW® přejděte postupně během 7 dnů. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní kočky při běžné teplotě okolního prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální tělesnou hmotnost. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1926 jsou kočky naší inspirací díky jejich neuvěřitelně přirozenému chování. Kočky jsou přírodní tvorové. Potřebují stravu, která jim poskytne vše, co potřebují k tomu, aby si mohly udržet své jedinečně přirozené chování a zůstat úžasnými tvory, jakými od přírody jsou.

Receptury krmiva CAT CHOW s vysoce kvalitními bílkovinami a přírodními složkami poskytují kočkám 100% kompletní a vyváženou stravu, který jim umožňuje prožít úžasný a zdravý život. CAT CHOW obsahuje Naturium – specifickou kombinaci přírodních vláknin a také přírodní zdroj prebiotik, které podporuje zdravé zažívání.

Receptury s vysokým obsahem kuřete, krůty nebo lososa a specificky vybranými kvalitními zdroji bílkovin uspokojí veškeré přirozené potřeby koček. Neobsahuje umělá zchutňovadla, barviva a konzervanty. Pečlivě připravené a chutné receptury s přírodními složkami jako jsou: petržel, špenát, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice, které kočky přirozeně preferují.