Purina Cat Chow Special Care Sterilized 1,5kg

Kód: 304630
299 Kč
Dostupné na prodejně (>20 ks)

Purina Cat Chow Special Care Sterilized je kompletní krmivo pro kastrované dospělé kočky, které mají menší nároky na přísun energie ze žrádla. Pomáhá udržet silnou svalovinu a dobrou tělesnou kondici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Cat Chow Special Care Sterilized 1,5kg

Purina Cat Chow Special Care Sterilized je kompletní krmivo pro kastrované dospělé kočky. Pomáhá udržet silnou svalovinu a dobrou tělesnou kondici.

Kastrované/sterilizované kočky mají menší nároky na přísun energie. a přesně proto je v tomto krmivu upraveno množství bílkovin a tuku v krmivu. Cílem je udržet silnou svalovinu a dobrou tělesnou kondici, aby i kastrovaná kočka zůstala aktivní.

  • Vysoký obsah masa poskytuje kvalitní proteiny, které pomáhají k udržení štíhlosti a tělesné kondice vaší kočky
  • Přírodní ingredience, včetně speciálních bylin a zelených částí petržele, špenátu, mrkve a hrášku.
  • Vynikající chuť díky kombinaci ingrediencí, které kočky přirozeně samy vyhledávají.
  • Vitamín E posiluje imunitní systém a podporuje přirozenou obranyschopnost.
  • Snižuje zápach kočičí toalety díky přídavku řepných řízků a čekanky, přírodních zdrojů prebiotik, které napomáhají ke zdravému zažívání.
  • Bez umělých barviv.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1926 jsou kočky naší inspirací díky jejich neuvěřitelně přirozenému chování. Kočky jsou přírodní tvorové. Potřebují stravu, která jim poskytne vše, co potřebují k tomu, aby si mohly udržet své jedinečně přirozené chování a zůstat úžasnými tvory, jakými od přírody jsou.

Receptury krmiva CAT CHOW s vysoce kvalitními bílkovinami a přírodními složkami poskytují kočkám 100% kompletní a vyváženou stravu, který jim umožňuje prožít úžasný a zdravý život. CAT CHOW obsahuje Naturium – specifickou kombinaci přírodních vláknin a také přírodní zdroj prebiotik, které podporuje zdravé zažívání.

Receptury s vysokým obsahem kuřete, krůty nebo lososa a specificky vybranými kvalitními zdroji bílkovin uspokojí veškeré přirozené potřeby koček. Neobsahuje umělá zchutňovadla, barviva a konzervanty. Pečlivě připravené a chutné receptury s přírodními složkami jako jsou: petržel, špenát, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice, které kočky přirozeně preferují.