Purina Cat Chow Sterilised s vysokým podílem kuřete 15 kg

Kód: 330533
Doprava zdarma
1 499 Kč
Skladem (7 ks)

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Přizpůsobeno pro sterilizované / kastrované kočky. S vysokým obsahem kuřete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Cat Chow Sterilised s vysokým podílem kuřete 15 kg

Kompletní krmivo pro dospělé kastrované/sterilizované kočky.

Krmiva PURINA CAT CHOW jsou pečlivě připravována z vysoce kvalitních zdrojů bílkovin a přírodních složek - jako je hrášek, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice.

CAT CHOW s vysokým podílem kuřete obsahuje více než 50 % živočišných bílkovin z celkového obsahu bílkovin, aby uspokojilo přirozené potřeby vaší kočky. Upravená hladina bílkovin a tuků v krmivu pomáhá udržovat silné svaly a zdravou váhu kastrovaných koček. Speciálně vytvořená receptura pomáhá kočkám vyrovnat se s hormonálními důsledky kastrace.

Na základě dlouholetých zkušenosti od roku 1926 v oblasti výživy koček, je CAT CHOW 100 % kompletní a vyvážené krmivo, které obsahuje vše, co vaše kočka potřebuje pro zdravý a pohodový život.

  • Kompletní strava pro sterilizované kočky.
  • Vysoký obsah kvalitního kuřecího masa.
  • 100% přírodní suroviny.
  • Zastoupení antioxidantů.
  • Podporuje dobrý zdravotní stav.

Velikost balení: 15 kg

Složení: obiloviny* (celozrnné 42 %), maso a výrobky živočišného původu (25 %, z toho kuře 14 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, zeleniny* (2 % sušeného čekankového kořene; 0,07 % sušené mrkve, odpovídá 0,4 % mrkve; 0,07 % sušeného hrášku, odpovídá 0,4 % hrášku), minerální látky, kvasnice* (0,3 %). *Přírodní suroviny.

Analytické složky: hrubý protein: 35,0 %, hrubý tuk: 9,0 %, obsah anorganických látek: 8,0 %, hrubá vláknina: 3,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vit A: 14 000; vit D3: 1 150; vit E: 100; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 53); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 10); síran manganatý monohydrát: (Mn: 5,7); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 74); seleničitan sodný: (Se: 0,12); taurin: 980. Antioxidanty.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod:

Hmotnost kočky Množství v g/den
2 - 4 kg 30 - 55 g
4 - 6 kg 55 - 85 g

Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní kočky při běžné teplotě okolního prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si Vaše kočka udržela štíhlou a zdravou tělesnou hmotnost. Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici. Na krmivo PURINA CAT CHOW přejděte postupně během 7 dnů.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 16.05 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: kastrace
Věk kočky: dospělá
Velikost balení: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1926 jsou kočky naší inspirací díky jejich neuvěřitelně přirozenému chování. Kočky jsou přírodní tvorové. Potřebují stravu, která jim poskytne vše, co potřebují k tomu, aby si mohly udržet své jedinečně přirozené chování a zůstat úžasnými tvory, jakými od přírody jsou.

Receptury krmiva CAT CHOW s vysoce kvalitními bílkovinami a přírodními složkami poskytují kočkám 100% kompletní a vyváženou stravu, který jim umožňuje prožít úžasný a zdravý život. CAT CHOW obsahuje Naturium – specifickou kombinaci přírodních vláknin a také přírodní zdroj prebiotik, které podporuje zdravé zažívání.

Receptury s vysokým obsahem kuřete, krůty nebo lososa a specificky vybranými kvalitními zdroji bílkovin uspokojí veškeré přirozené potřeby koček. Neobsahuje umělá zchutňovadla, barviva a konzervanty. Pečlivě připravené a chutné receptury s přírodními složkami jako jsou: petržel, špenát, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice, které kočky přirozeně preferují.