Purina Cat Chow Urinary Tract Health s vysokým podílem kuřete 15 kg

Kód: 330531
Doprava zdarma
1 499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (4 ks)

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. S vysokým obsahem kuřete.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Cat Chow Urinary Tract Health s vysokým podílem kuřete 15 kg

Kompletní krmivo pro dospělé kočky, které pomáhá podporovat zdraví močových cest.

Krmiva PURINA CAT CHOW jsou pečlivě připravována z vysoce kvalitních zdrojů bílkovin a přírodních složek - jako je hrášek, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice.

CAT CHOW s vysokým podílem kuřete obsahuje více než 50 % živočišných bílkovin z celkového obsahu bílkovin, aby uspokojilo přirozené potřeby vaší kočky. Krmivo pomáhá udržovat pH moči a podporuje zdraví močových cest díky vyvážené hladině minerálů. Přídavek rybího tuku pomáhá ochraňovat močové cesty před zánětem.

Na základě dlouholetých zkušenosti od roku 1926 v oblasti výživy koček, je CAT CHOW 100 % kompletní a vyvážené krmivo, které obsahuje vše, co vaše kočka potřebuje pro zdravý a pohodový život.

  • Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky s citlivým vylučovacím systémem.
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví.
  • Ulehčuje ledvinám a orgánům močového ústrojí.
  • Vyvážený poměr živin a vynikající chuť.
  • Bohaté na bílkoviny živočišného původu.
  • Pro citlivé a zdravé trávení.
  • Obsahuje taurin pro podporu srdeční činnosti a struktury oční sítnice.
  • Bez přidaných umělých barviv, dochucovadel a konzervantů

Velikost balení: 15 kg

Složení:  obiloviny* (celozrnné 49 %), maso a výrobky živočišného původu (25 %, z toho kuře 14 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky (z toho rybí tuk 0,7 %), vedlejší výrobky rostlinného původu, zeleniny* (2 % sušeného čekankového kořene; 0,07 % sušené mrkve, odpovídá 0,4 % mrkve; 0,07 % sušeného hrášku, odpovídá 0,4 % hrášku), minerální látky, kvasnice* (0,3 %). *Přírodní suroviny.

Analytické složky: hrubý protein: 32,0 %, hrubý tuk: 11,0 %, obsah anorganických látek: 8,0 %, hrubá vláknina: 2,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vit A: 17 000; vit D3: 1 400; vit E: 120; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 64); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,1); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 12); síran manganatý monohydrát: (Mn: 6,9); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 90); seleničitan sodný: (Se: 0,14); taurin: 1 150. Antioxidanty.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod:

Doporučená denní krmná dávka

hmotnost

dospělé kočky

množství

2-4 kg

30-60 g

4-6 kg

60-90 g

Na krmivo PURINA® CAT CHOW® přejděte postupně během 7 dnů. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní kočky při běžné teplotě okolního prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální tělesnou hmotnost. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.


Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.

Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 16.05 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá
Osobní odběr: Pet Center Lanškroun, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu
Velikost balení: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1926 jsou kočky naší inspirací díky jejich neuvěřitelně přirozenému chování. Kočky jsou přírodní tvorové. Potřebují stravu, která jim poskytne vše, co potřebují k tomu, aby si mohly udržet své jedinečně přirozené chování a zůstat úžasnými tvory, jakými od přírody jsou.

Receptury krmiva CAT CHOW s vysoce kvalitními bílkovinami a přírodními složkami poskytují kočkám 100% kompletní a vyváženou stravu, který jim umožňuje prožít úžasný a zdravý život. CAT CHOW obsahuje Naturium – specifickou kombinaci přírodních vláknin a také přírodní zdroj prebiotik, které podporuje zdravé zažívání.

Receptury s vysokým obsahem kuřete, krůty nebo lososa a specificky vybranými kvalitními zdroji bílkovin uspokojí veškeré přirozené potřeby koček. Neobsahuje umělá zchutňovadla, barviva a konzervanty. Pečlivě připravené a chutné receptury s přírodními složkami jako jsou: petržel, špenát, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice, které kočky přirozeně preferují.