Pro Plan Dog Defence Age 7+ Medium&Large kuře 3kg

Kód: 329928
799 Kč
Skladem (16 ks)

Podpořte mentální zdraví svého psa s krmivem Purina PRO PLAN® Age Defence. Kolem 7 let věku začne mozek zpracovávat glukózu odlišným způsobem, což může ovlivnit paměť, učení, pozornost nebo rozhodování. Purina PRO PLAN® Age Defence obsahuje patentovanou kombinaci živin, které u psů prokazatelně zlepšují zvídavost a schopnost reagovat. Výsledky jsou patrné už za 30 dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Plan Dog Defence Age 7+ Medium&Large kuře 3 kg

Hlavní složkou krmiva Purina PRO PLAN® Age Defence jsou kousky vysoce kvalitního kuřecího. Granule mají upravený obsah bílkovin a tuků, a tak pomáhají vašemu psovi udržet si skvělou kondici i v pokročilém věku. Produkty Age Defence obsahují také patentovanou kombinaci živin, které podporují kognitivní funkce mozku. Vylepšené rostlinné oleje u psů nad 7 let prokazatelně zlepšují pozornost, bystrost a reakce na rodinu, ve které žijí. Glukosamin a EPA, omega-3 mastné kyseliny, podporují pohyblivost kloubů a usnadňují psovi zdravé stárnutí. Omega-6 mastné kyseliny (1,5 %) a vitamín A pak přispívají ke zdravé kůži a krásné srsti.

Krmivo Purina PRO PLAN® Age Defence MEDIUM&LARGE ADULT 7+ bylo vyvinuto pro starší psy středních a velkých plemen (s hmotností nad 10 kg). Granule obsahují vitamin D, minerální látky a specifické množství omega-3 mastných kyselin (0,3 %), které přispívají ke zdraví zubů a dásní. Krmivo má vysoký podíl kuřecího a upravený obsah bílkovin a tuků, což odpovídá nárokům na optimální výživu starších psů, jejichž věk překročil hranici 7 let.

  • Hlavní složka kuře, vysoký podíl bílkovin.
  • Prokazatelně zlepšuje zvídavost a schopnost reagovat, viditelné výsledky do 30 dnů.
  • Pomáhá rozvíjet interakci s rodinou.
  • Udržuje hybnost díky obsahu EPA.
  • Vědecky ověřená výživa bez přidaných barviv.

Složení: maso a výrobky živočišného původu (kuře - 16 % včetně hřbetu a hrudi), sušené drůbeží bílkoviny, pšenice, rýže (12 %), kukuřice, moučka z kukuřičné bílkoviny, frakce rostlinných olejů (5,5 %), sušená řepná dužina, sójová mouka, minerální látky, pšeničný lepek, živočišné tuky, dochucovací masové výtažky, rybí tuk.

Analytické složky: hrubý protein: 29,0 %, hrubý tuk: 15,0 %, obsah anorganických látek: 7,5 %,
hrubá vláknina: 2,0 %, EPA: 0,1 %, glukosamin: 400 mg/kg.

Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 38 000; vit D3: 1 200; vit E: 650; mg/kg: vit C: 165; síran železnatý monohydrát: (Fe: 140); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,3); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 15); síran manganatý monohydrát: (Mn: 54); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 130); seleničitan sodný: (Se: 0,16).
Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 38 000; vit D3: 1 200; vit E: 650; mg/kg: vit C: 165; 3b103: (Fe: 140); 3b202: (I: 2,3); 3b405: (Cu: 15); 3b503: (Mn: 54); 3b605: (Zn: 130); 3b801: (Se: 0,16).
Doplňkové látky:
Technologické doplňkové látky: mg/kg: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů: 6.
Doplňkové látky:
Technologické doplňkové látky: mg/kg: 1b306i: 6.

Krmný návod: 

Hmotnost psa Do 1 hod aktivity denně 1 - 3 hod. aktivity denně
10 kg 145 g 170 g
25 kg 270 g 310 g
35 kg 340 g 390 g
45 kg 400 g 460 g
70 kg 540 g 620 g

Hodnoty uvedené v tabulce jsou pouze orientační. Pro udržení ideální tělesné kondice upravte krmnou dávku v závislosti na úrovni aktivity, fyzické kondici a individuálních potřebách psa. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Doporučujeme pravidelné návštěvy vašeho veterinárního lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Hmotnost: 3.07 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: superprémiové
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký
Osobní odběr: Pet Center Čestlice, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Ústí nad Labem - Forum
Velikost balení: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky.

​PROČ ZVOLIT KRMIVA PURINA® PRO PLAN®?​ Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu – a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

PÉČE O NOVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Příchod nového štěněte nebo kotěte do rodiny je úžasný zážitek. Pomocí tohoto harmonogramu budete mít jasno v tom, jak se o nové členy domácnosti starat, a to až do jejich dospělosti – obsahuje tipy týkající se výživy zvířat a péče o ně, a také vědecké poznatky o jejich vývoji.

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.