Pro Plan Cat Healthy Start Kitten kuře 3kg

Kód: 343759
899 Kč
Skladem (10 ks)

Pro Plan Cat Healthy Start Kitten kuře je krmivo superprémiové kvality, které koťatům díky formuli zajišťuje dostatečnou ochranu v období imunitního okna, čekankový kořen pak podporuje zdravé trávení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Plan Cat Healthy Start Kitten kuře 3kg

Dopřejte svému kotěti vynikající výživu, kterou potřebuje pro zdravý růst a vývoj. Granule PURINA® PRO PLAN® HEALTHY START navrhli odborníci speciálně pro koťata od jednoho měsíce. Jejich hlavní složkou jsou kuřecí kousky a celkové složení krmiva vychází z aktuálních vědeckých poznatků.

Krmivo PURINA® PRO PLAN® HEALTHY START Kitten obsahuje kolostrum, které posiluje imunitu koťat až o 50 %*. Díky DHA podporuje zdravý zrak a správný vývoj mozku. Má vysoký obsah bílkovin a vyvážených minerálních látek, které napomáhají zdravému růstu kostí a svalů. PURINA® PRO PLAN® HEALTHY START zajistí vašemu kotěti optimální výživu až do dvanácti měsíců věku.

Vyzkoušejte krmiva HEALTHY START a podpořte zdravý a spokojený život vašeho kotěte. Krmivo je vhodné také pro březí a kojící kočky.

Po prvním roce života vašeho kotěte přejděte na naši řadu Adult. PURINA® PRO PLAN® nabízí rozmanité receptury s podpůrným složením, jako jsou například RENAL PLUS, VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION, DERMA CARE nebo LIGHT. Samozřejmostí je i nabídka kapsiček a paštik pro kočky. Řada nutričně vyvážených výrobků PURINA® PRO PLAN® udržuje vaši kočku ve špičkové kondici po celý život.

*Interní výzkum společnosti Purina, 2010. Vliv mleziva na imunitní reakce, vzorek 24 koťat, trvání 44 týdnů.

  • Kolostrum posiluje přirozenou obranyschopnost koťat až o 50 %* (*Interní výzkum Purina, 2010, Vliv kolostra na imunitní reakce, vzorek 24 koťat, trvání 44 týdnů).

  •  Krmivo obsahuje DHA pro zdravý zrak a vývoj mozku. Díky vysokému obsahu bílkovin a vyváženému podílu minerálů podporuje také zdravý růst kostí a svalů.

  •  Hlavní složkou jsou kousky kuřete.

  •  Složení vychází z aktuálních vědeckých poznatků. Neobsahuje žádná barviva ani ochucovadla.

Velikost balení: 3 kg

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (kuře (20 %, včetně hřbetu a hrudi), sušené drůbeží bílkoviny, rýže, pšeničný lepek, živočišné tuky, kukuřice, moučka z kukuřičné bílkoviny, hrachová bílkovina, kukuřičný škrob, sušená vejce, minerální látky, dochucovací masové výtažky, kvasnice, rybí tuk, mlezivo (0,10 %).

Analytické složky: hrubý protein: 40 %, hrubý tuk: 20 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 1 %, DHA: 0,05 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vit A: 36 500; vit D3: 1 200; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 160); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,5); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 17); síran manganatý monohydrát: (Mn: 60); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 150); seleničitan sodný: (Se: 0,18). Antioxidanty.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 

Věk v měsících Pouze granule Granule + mokré krmivo (85 g)
1 40 g 15 g + mokré krmivo*
2 55 g 30 g + mokré krmivo*
3 60 g 40 g + mokré krmivo*
4 65 g 45 g + mokré krmivo*
6 - 12 70 g 50 g + mokré krmivo*

Koťata můžete postupně začít učit na krmivo PRO PLAN® Kitten od věku 3–4 týdnů. Krmivo smíchejte s vodou, aby se kotěti lépe kousalo. Jakmile začne kotě více jíst, zvyšujte množství krmiva a zároveň snižujte množství přidávané vody do doby, než bude kotě schopné přijímat krmivo samotné. Těhotné a kojící kočky krmte dle potřeby, a to minimálně 70 g/den nebo 100 g/den. Více informací získáte u vašeho veterinárního lékaře nebo na www.proplan.cz. Každé kotě je jiné. Krmnou dávku a čas krmení přizpůsobte úrovni aktivity a tělesné kondici kotěte. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Abyste se vyhnuli náhlým změnám ve stravě, postupně nahrazujte část stávajícího krmiva vašeho kotěte tímto vzorkem, a to podle pokynů v krmném návodu.

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit například podle věku,
tělesného stavu a úrovně aktivity.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky.

​PROČ ZVOLIT KRMIVA PURINA® PRO PLAN®?​ Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu – a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

PÉČE O NOVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Příchod nového štěněte nebo kotěte do rodiny je úžasný zážitek. Pomocí tohoto harmonogramu budete mít jasno v tom, jak se o nové členy domácnosti starat, a to až do jejich dospělosti – obsahuje tipy týkající se výživy zvířat a péče o ně, a také vědecké poznatky o jejich vývoji.

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.