Pro Plan Cat Light Adult krůta 10kg

Kód: 330526
Doprava zdarma
1 499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Dospělým kočkám, které mají méně pohybu nebo sklony k nadváze, pomůže krmivo k optimální hmotnosti. Chutná receptura s chutí a vůní krůty obsahuje až o 40 % méně tuku a všechny esenciální živiny spolu s dietní vlákninou. To je Pro Plan Cat Light Adult krůta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Plan Cat Light Adult krůta 10kg

Když vaše kočka přibírá, zvyšuje se zátěž jejích kloubů. Pomocí správné výživy jí ale můžete pomoci vrátit se do ideální kondice.

Granule pro kočky PURINA® PRO PLAN® LIGHT obsahují krůtí kousky. Krmivo je speciálně vyvinuto pro kočky s nadváhou nebo méně aktivní mazlíčky. Díky vysokému obsahu bílkovin a o 30 % nižšímu obsahu tuku* pomáhají granule kočce zhubnout a zároveň si zachovat svalovou hmotu. Krmivo PURINA® PRO PLAN® LIGHT také obsahuje arginin, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny, které přispívají ke správné funkci ledvin. Obohaceno je o vitamin A, kyselinu linolovou a zinek, a podporuje tak zdravou kůži a lesklou srst.

Vyzkoušejte krmiva z řady LIGHT a podpořte zdravý a spokojený život vaší kočky.

Jakmile bude vaší kočce sedm let, přejděte na řadu krmiv Senior. Nutričně vyvážené produkty PURINA® PRO PLAN® pomáhají udržovat vaši kočku ve špičkové kondici v každé fázi jejího života.

*ve srovnání s ostatními produkty PURINA® PRO PLAN® Adult 1+

  • Napomáhá zdravému hubnutí
  •  Složení s vysokým obsahem bílkovin a o 30 % nižším obsahem tuku* pomáhá udržovat svalovou hmotu a podporuje úbytek tuku (*ve srovnání s ostatními produkty PURINA® PRO PLAN® Adult 1+).
  •  Obsahuje výživu potřebnou pro zdravé kosti a klouby.
  •  Arginin, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny posilují správnou funkci ledvin.
  •  Vyvinuto pro dospělé kočky s nadváhou a kočky se sklonem k přibírání.
  •  Hlavní složkou jsou krůtí kousky.
  •  Složení vychází z aktuálních vědeckých poznatků. Neobsahuje žádná barviva ani ochucovadla.

Velikost balení: 10 kg

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (krůta (16 %, včetně hřbetu a hrudi), rýže, sušené drůbeží bílkoviny, pšenice, sójová mouka, moučka z kukuřičné bílkoviny, pšeničný lepek, sušená řepná dužina, kukuřice, minerální látky, rybí tuk, živočišné tuky, sušená rostlinná vláknina, dochucovací masové výtažky, kvasnice, sušená vejce.

Analytické složky: hrubý protein: 38,0 %, hrubý tuk: 10,0 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 3,5 %, arginin: 2,3 %, omega-3 mastné kyseliny: 0,4 %, kyselina linolová: 1,7 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vit A: 30 000; vit D3: 950; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 120); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,8); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 12); síran manganatý monohydrát: (Mn: 44); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 110); seleničitan sodný: (Se: 0,13).
Antioxidanty.

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: Beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu, kyselina ortofosforečná.

Krmný návod: 

Hmotnost kočky

Pouze granule

Granule + mokré krmivo (85 g)

2 kg

20 g

5 g + mokré krmivo*

3 kg

35 g

15 g + mokré krmivo*

4 kg

45 g

25 g + mokré krmivo*

5 kg

65 g

35 g + mokré krmivo*

6 kg

65 g

45 g + mokré krmivo*

Krmné dávky pro udržení ideální tělesné kondice se mohou lišit v závislosti na věku, úrovni aktivity a klimatických podmínkách. Kontrolujte tělesnou hmotnost vaší kočky a krmnou dávku přizpůsobte její aktuální tělesné hmotnosti. Snižování hmotnosti u kočky je třeba provádět postupně. Hmotnost a tělesnou kondici vaší kočky opět zkontrolujte po několika týdnech. Program redukce hmotnosti obézních koček provádějte pod dohledem veterinárního lékaře. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Doporučujeme pravidelné návštěvy vašeho veterinárního lékaře.

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit například podle věku,
tělesného stavu a úrovně aktivity.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 10.7 kg
Druh masa: krůtí
Kvalita: superprémiové
Určení: nadváha
Věk kočky: dospělá
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KR Avatar autora | 19.12.2023
Kočička pro kterou bylo krmení určeno, je nadmíru spokojená

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky.

​PROČ ZVOLIT KRMIVA PURINA® PRO PLAN®?​ Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu – a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

PÉČE O NOVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Příchod nového štěněte nebo kotěte do rodiny je úžasný zážitek. Pomocí tohoto harmonogramu budete mít jasno v tom, jak se o nové členy domácnosti starat, a to až do jejich dospělosti – obsahuje tipy týkající se výživy zvířat a péče o ně, a také vědecké poznatky o jejich vývoji.

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.