Purina Pro Plan Cat Light Turkey 3 kg

Kód: 217324
Doprava zdarma
899 Kč
Skladem (>20 ks)

Dospělým kočkám, které mají méně pohybu nebo sklony k nadváze, pomůže krmivo k optimální hmotnosti. Chutná receptura s chutí a vůní krůty obsahuje až o 40 % méně tuku a všechny esenciální živiny spolu s dietní vlákninou. To je Purina Pro Plan Cat Light Turkey.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Pro Plan Cat Light Turkey

Dospělým kočkám, které mají méně pohybu nebo sklony k nadváze, pomůže krmivo k optimální hmotnosti. Chutná receptura s chutí a vůní krůty obsahuje až o 40 % méně tuku a všechny esenciální živiny spolu s dietní vlákninou. Receptura s nízkým obsahem tuků pomáhá redukovat hmotnost. Pro optimální výživu kůže a krásnou srst jsou granule obohaceny o vitamin E a omega-3 a omega-6 mastné kyseliny.  

  • Kompletní a vyvážené krmivo
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví vaší kočky
  • Snížený obsah tuku pomáhá redukovat hmotnost – o 40 % méně tuku 
  • Vysoce chutné 
  • S obsahem krůtího masa
  • Stravitelnost bílkovin vyšší než 85 % 
  • Podporuje jemnou a lesklou srst 
  • Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a další esenciální živiny
  • Vitamin E, zinek a měď vyživují kůži a srst

Velikost balení: 3 kg

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (krůtí 16 %), kukuřičná lepková moučka, rýže, sójová moučka, pšeničná lepková moučka, kukuřice, dehydrované drůbeží bílkoviny, pšenice, řepná dužina, rybí tuk, živočišný tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice, sušená vejce, minerální látky.

Analytické složky: Hrubý protein: 38 %, hrubý tuk: 9 %, hrubý popel: 6 %, hrubá vláknina: 3 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 35 200 m.j., vitamin D3: 1 140 m.j., vitamin E: 750 m.j., vitamin C: 140 m.j., Fe (E1): 60 mg, I (E2): 1,9 mg, Cu (E4): 11 mg, Mn (E5): 15 mg, Zn (E6): 140 mg, Se (E8): 0,12 mg, antioxidanty.

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: Beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu, kyselina ortofosforečná.

Krmný návod: 

Hmotnost kočky Pouze granule Granule + mokré krmivo (85 g)
2 kg 20 g 5 g + mokré krmivo*
3 kg 35 g 15 g + mokré krmivo*
4 kg 45 g 25 g + mokré krmivo*
5 kg 65 g 35 g + mokré krmivo*
6 kg 65 g 45 g + mokré krmivo*

 

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit například podle věku,
tělesného stavu a úrovně aktivity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky.

​PROČ ZVOLIT KRMIVA PURINA® PRO PLAN®?​ Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu – a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

PÉČE O NOVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Příchod nového štěněte nebo kotěte do rodiny je úžasný zážitek. Pomocí tohoto harmonogramu budete mít jasno v tom, jak se o nové členy domácnosti starat, a to až do jejich dospělosti – obsahuje tipy týkající se výživy zvířat a péče o ně, a také vědecké poznatky o jejich vývoji.

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.