Pro Plan Cat Renal Plus Adult kuře 10kg

Kód: 343756
Doprava zdarma
1 499 Kč
Skladem (3 ks)

Pro hbité zdolání všech překážek v domácnosti a zdravé dovádění je tu kompletní krmivo pro kočky od Pro Plan Cat Renal Plus Adult s výborným kuřecí masem. Vyšší obsah bílkovin podporuje tvorbu svalů a zachování štíhlé tělesné kondice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Plan Cat Renal Plus Adult kuře 10kg

PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS* je krmivo vyvinuté odborníky, které už za šest týdnů dokáže ovlivnit oxidační parametry, a tím podporuje správnou funkci ledvin. ** Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete, vysoké množství antioxidantů a vitamínů, například vitamín E, C, beta-karoteny nebo omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, které posilují imunitu. Krmivo PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS mají vysoký podíl bílkovin a vyvážený komplex minerálů, které přispívají ke zdravým kloubům a dobré pohyblivosti.

Vyzkoušejte krmiva z řady STERILISED a podpořte zdravý a spokojený život vaší kočky. Pokud jí chcete dopřát změnu, zvolte granule PURINA® PRO PLAN®, které obsahují nejrůznější podpůrné přísady (VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION, DERMA CARE, LIGHT). Nezapomeňte ani na naše kapsičky a paštiky pro kočky.

Jakmile bude vaší kočce sedm let, přejděte na řadu krmiv Senior Sterilised. Řada nutričně vyvážených výrobků PURINA® PRO PLAN® udržuje vaši kočku ve špičkové kondici po celý život.

*Krmivo je určeno pro zdravé kočky. Pokud vaše kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem.

**Interní výzkum společnosti Purina, 2006. Vliv směsi živin na správnou funkci ledvin, výzkum proveden u 40 koček po dobu 3 měsíců.

  • Podporuje správnou funkci ledvin* (*tento produkt je určen pro zdravé kočky. Pokud vaše kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem)
  •  Vědecky vyvinuté krmivo, které už za šest týdnů dokáže ovlivnit oxidační parametry, a tím podporuje zdravou funkci ledvin** (**Interní výzkum Purina, 2006, Vliv směsi živin na zdravotní parametry ledvin, vzorek 40 koček, trvání 3 měsíce).
  •  Vysoký obsah vitamínů a antioxidantů posiluje imunitní systém.
  •  Vysoký podíl bílkovin a vyvážený komplex minerálů přispívá ke zdravým kloubům a dobré pohyblivosti.
  •  Hlavní složkou jsou kuřecí kousky.
  •  Složení vychází z aktuálních vědeckých poznatků. Neobsahuje žádná barviva ani ochucovadla.

Velikost balení: 10 kg

Složení: Kuřecí maso a výrobky živočišného původu (kuře 21 %) (včetně hřbetu a hrudi), sušené drůbeží bílkoviny, pšenice, rýže, moučka z kukuřičné bílkoviny, pšeničný lepek, živočišné tuky, kukuřice, sušená vejce, sušený čekankový kořen, minerální látky, rybí tuk, dochucovací masové výtažky, kvasnice.

Analytické složky: hrubý protein: 36,0 %, hrubý tuk: 16,0 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 1,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vit A: 30 000; vit D3: 1 000; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 110); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 11); síran manganatý monohydrát: (Mn: 40); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 100); seleničitan sodný: (Se: 0,11). Antioxidanty.

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu, kyselina orthofosforečná.

Krmný návod: 

2-4 kg                   30-60 g
4-6 kg                   60-90 g
6-8 kg                   90-130 g

 

Doporučená denní krmná dávka pro udržení ideální tělesné kondice se bude lišit v závislosti na věku, úrovni aktivity a klimatických podmínkách. Kontrolujte tělesnou hmotnost vaší kočky a krmnou dávku přizpůsobte její aktuální tělesné hmotnosti.
Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Doporučujeme pravidelné návštěvy vašeho veterinárního lékaře.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 10.7 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: superprémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá
Velikost balení: 10 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 25.1.2023
Chutná ! Váš kocour Bertík.

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky.

​PROČ ZVOLIT KRMIVA PURINA® PRO PLAN®?​ Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu – a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

PÉČE O NOVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Příchod nového štěněte nebo kotěte do rodiny je úžasný zážitek. Pomocí tohoto harmonogramu budete mít jasno v tom, jak se o nové členy domácnosti starat, a to až do jejich dospělosti – obsahuje tipy týkající se výživy zvířat a péče o ně, a také vědecké poznatky o jejich vývoji.

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.