Purina Pro Plan Cat Sterilised Turkey 3 kg

Kód: 316497
Doprava zdarma
899 Kč
Skladem (>20 ks)

Chuť krmení je pro kočku velmi důležitá, a kastrované nebo sterilizované kočky bývají neskonale vybíravé. Kompletní suché superpremiové krmivo s krůtím masem je vhodné pro všechny druhy dospělých kastrovaných koček, to je Purina Pro Plan Cat Sterilised. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Pro Plan Cat Sterilised Turkey

Chuť krmení je pro kočku velmi důležitá, a kastrované nebo sterilizované kočky bývají neskonale vybíravé. Kompletní suché superpremiové krmivo s krůtím masem je vhodné pro všechny druhy dospělých kastrovaných koček od 1 roku života. Vysoký podíl bílkovin (41%) a nerozpustné vlákniny (4,5%) s cílem snížit obsah stravitelných sacharidů a zmírnit vstřebávání glukózy, což je výhodné pro kočky s nadváhou a sklonem k potížím s metabolismem glukózy. Tato receptura také pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků. Receptura udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6) na základě pečlivé rovnováhy esenciálních minerálních látek, které snižují nezbytnou exkreci hydrouhličitanových iontů. Tato receptura také udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu kastrovaných koček, u nichž je vyšší riziko vzniku onemocnění dolních cest močových (FLUTD, Feline Lower Urinary Tract Disease). Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin a antioxidanty zpomalující proces stárnutí. Vitamin A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti. Vysoký obsah bílkovin a vlákniny a omezené množství sacharidů pomáhají udržet dlouhotrvající pocit zasycení.

  • Pro udržení zdraví a optimální váhy

  • Vyvážená chuť krůtího masa

  • Jemná konzistence

  • Vůně ryby a drůbeže

  • Přesně vyvážený poměr bílkovin, cukrů a tuků pomáhá kočkám udržet si ideální tělesnou hmotnost

  • Křupavá struktura granulí chrání zuby před ukládáním plaku a specifické minerální látky prokazatelně pomáhají omezit tvorbu zubního kamene

Velikost balení: 3 kg

Složení: Krůtí maso a výrobky živočišného původu (20 %), kukuřičná lepková moučka, rýže, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, pšeničná vláknina, sušená vejce, minerální látky, živočišný tuk, rybí tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice.

Analytické složky: Hrubý protein: 41 %, hrubý tuk: 12%, sacharidy: 30 %, vláknina: 4,5 %.

Krmný návod: Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelné preventivní veterinární prohlídky. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě.

Skladování: Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky.

​PROČ ZVOLIT KRMIVA PURINA® PRO PLAN®?​ Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu – a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

PÉČE O NOVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Příchod nového štěněte nebo kotěte do rodiny je úžasný zážitek. Pomocí tohoto harmonogramu budete mít jasno v tom, jak se o nové členy domácnosti starat, a to až do jejich dospělosti – obsahuje tipy týkající se výživy zvířat a péče o ně, a také vědecké poznatky o jejich vývoji.

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.