Rataj Akvarijní osvětlení Aquatlantis Easy LED Universal 1047 mm

Kód: 325061
Doprava zdarma
Značka: Rataj
5 599 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Špičkové LED osvětlení s variabilním uchycením pro každé akvárium. Díky výkonným LED je svítivost 4519 lm při spotřebě pouhých 52 W. Úžasné podání barev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rataj Akvarijní osvětlení Aquatlantis Easy LED Universal 1047 mm

Špičkové LED osvětlení s variabilním uchycením pro každé akvárium. Díky výkonným LED je svítivost 4519 lm při spotřebě pouhých 52 W. Úžasné podání barev. Easy LED Universal je systém osvětlení, použitelný pro jakékoliv akvárium na trhu. Díky výkonným LED nahradí 2-3 zářivky o stejné délce, a to při spotřebě odpovídající jedné zářivce! Osvětlení nabízíme ve čtyřech variantách: FreshWater pro sladkovodní akvaristiku. Optimálního spektra (6800K) pro vitalitu rostlin a věrné podání barev (CRI 80) je dosaženo kombinací diod – studená bílá 67 %, teplá bílá 17 %, 8 % modrých a 8 % červených diod. Marine & Reef pro mořská, tanganika a Malawi akvária, kombinace diod: studená bílá 67 %, modrá 25 % a 8 % červená. Marine Blue pro mořská akvária, s vyšším podílem aktinického světla. Diody: Studená bílá 60% a modrá 40%. Deep Blue 100 % modrých diod pro Mořská akvária. Aktinické světlo podporuje fluoroscenci korálů a bezobratlých. Optika Svítidla Aquatlantis Easy LED mají kryt z vysoce propustného polykarbonátu, který vzhledem ke svému profilu světlo rozptyluje do poměrně širokého úhlu 120 - světlo tak můžeme umístit těsně nad hladinu a maximálně tak využít jeho výkon. Chlazení jako chladič slouží hliníkové těleso svítidla s žebrováním pro efektivní odvod tepla od diod.

  • Easy LED Universal 1047 mm má svítivost 4519 lm při spotřebě pouhých 52 W
  • Životnost diod až 50 000 hodin 
  • Bezpečnost: pracuje pouze s napětím 24 V, krytí IP X8
  • Variabilita – světlo je možné umístit nad akvárium třemi způsoby: Výsuvné podpěry na boční skla akvária. Pro akvária od 104 do 130 cm. Náhrada 54 W T5 trubice ve vašem akvarijním krytu. Využijte patic pro trubice a nahraďte je tímto LED světlem! V tabulce níže zjistit jaká délka světla Aquatlantis Easy LED odpovídá Vašim stávajícím zářivkám (Patice slouží pouze jako adaptéry pro uchycení světla a neslouží pro napájení) V případě, že máte v akvarijním krytu více trubic, můžete nahradit jenom jednu nebo všechny. Intenzita jednoho světla Easy LED odpovídá dvěma až třema zářivkám. Adaptéry pro zavěšení (nejsou součástí výrobku)

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení akvária
Hmotnost: 1.66 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: