Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

ReptiTherm výhřevná podložka

Kód: 323600
Doprava zdarma
Značka: Zoomed
1 999 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Výhřevná podložka pro těžké želvy a jiné aplikace s klecovými velkými reptilkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ReptiTherm výhřevná podložka

Výhřevná podložka pro těžké želvy a jiné aplikace s klecovými velkými reptilkami. 120V, 40W ohřívač s LED světlem vás informuje, když je topení “zapnuté”. Automatická ochrana termostatu při 119°F (48°C) zabraňuje přehřátí.

Voděodolná konstrukce. Vyrobeno z vysoce odolného polyethylenového plastu s vysokou hustotou, který je odolný proti vlhkosti. S kovovou ochranou na napájecím kabelu, aby se zabránilo poškození želvami a jinými zvířaty. Montážní lišty vytvarované do ohřívače umožňují bezpečné umístění na podlaze nebo na straně. Uspoříte 75 až 80% energie na rozdíl od jiných topných zařízení.

  • Voděodolná konstrukce 
  • Úspora energie
  • Automatická ochrana termostatu

Výkon: 40W

Materiál: Polyethylenový plast

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.