Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Sada pěnových míčů pro kočky (4 ks)

Kód: 211348
75 Kč
Dostupné pouze na prodejně (6 ks)

Když si hrají kočky, bývá to dost divoké a pro tyhle případy je tu speciální sada měkkých pěnových míčků, která zajistí méně starostí a více radosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada pěnových míčů pro kočky

Když si hrají kočky, bývá to dost divoké a pro tyhle případy je tu speciální sada měkkých pěnových míčků, která zajistí méně starostí a více radosti. Míčky mají měkkou texturu a neničí chrup, a tak jsou vhodné i pro starší kočky, které hry ještě neomrzely. Pro případ, že se nějaký míček zatoulá, je balení vybavené hned čtyřmi kusy.

  • Pro nekonečné hry.
  • Díky měkké textuře šetří chrup vašeho mazlíčka.
  • Vhodné i pro starší kočky.

Balení: 4 kusy

Průměr míčku: 3,5 cm

Materiál: pěnová guma

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.