Sera akvarijní odkalovač Gravel Washer kulatý

Kód: 202462
435 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Sera odkalovač Gravel Washer vám pomůže snadno a důkladně odstraníte usazeniny z boků, nebo akvarijního dna. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera akvarijní odkalovač Gravel Washer kulatý

Sera odkalovač Gravel Washer vám pomůže snadno a důkladně odstraníte usazeniny ze stran nebo akvarijního dna. Současně proveďte částečnou výměnu vody. Odkalovač (válec) se hodí pro velká akvária.

  • Okalovač pro velká akvária
  • Odstraňuje usazeniny z boků akvária a ze dna
  • Pracuje rychle a spolehlivě
  • Balení obsahuje výrobek i hadici

Rozměry: výška 25 cm, průměr válce 5,7 cm.

Materiál: plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrace pro akvária
Hmotnost: 0.331 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.