Sera doplňkové krmivo pro terčovce a jiné náročné ryby Discus Color Red 100 ml

Kód: 202239
249 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

K osvědčenému základnímu krmivu Sera Discus Granulat nabízíme pro pestrobarevné druhy dvě granulovaná krmiva Sera Discus Color Red/Rot (červené) a Sera Discus Color Blue/Blau (modré).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera doplňkové krmivo pro terčovce a jiné náročné ryby Discus Color Red 100 ml

Sera Discus Color Red je krmivo speciálně vyvinuté pro zvláštní nároky terčovců, které podporuje jejich vybarvenost. Kompletní krmivo je bohaté na minerální látky i stopové prvky a tím posiluje imunitní systém.  Díky obsahu spirulinu, krilu a krevetek zajišťuje zdravý vývoj ryb a podporuje optimální růst. Krmiva Sera Discus Color Red/Rot (červené) a Sera Discus Color Blue/Blau (modré) se nabízí k osvědčenému základnímu krmivu Sera Discus Granulat, a to pro pestrobarevné druhy ryb. Granulky krmiva klesají pomalu ke dnu, rychle změknou, ale nerozpadají se.

  • Obsahuje minerální látky, spirulinu, krill a krevetky
  • Vyvážená receptura podporuje růst a vybarvenost
  • Pomalu klesající granulky rychle změknou a zároveň se nerozpadají

Velikost balení: 100 ml

Krmný návod: 1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.