Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Sera – Holiday 2 tablety

Kód: 300455
55 Kč
Dostupné pouze na prodejně (15 ks)

Sera Holiday je zcela nový typ rybího krmiva, které bude krmit vaše ryby po dobu vaší nepřítomnosti.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera – Holiday 2 tablety

Sera Holiday je zcela nový typ rybího krmiva, které bude krmit vaše ryby po dobu vaší nepřítomnosti. Každý akvarista zná ten problém: Potřebujete být na několik dní pryč, ale necítíte se dobře, když péči o své ryby přenecháte na někoho bez zkušeností s akváriem. Sera Holiday je skvělým řešením. Díky vylepšeným výrobním technologiím Sera vyvinula vysoce kvalitní a výživné krmné tablety, které ve vodě zůstanou pevné po celých 7 dní – a nerozloží se. Hodnotné složení krmiva Sera Holiday je postupně uvolňováno tak, že je ryby mohou vrstvu po vrstvě odkusovat. Vybrané suroviny, včetně vysoce kvalitních bílkovin a důležitých minerálních látek, zajistí, že všechny okrasné rybky ve společných nádržích rády Sera holiday přijmou za potravu. Tablety Sera Holiday neobsahují žádné nestravitelné pojící látky a zároveň jsou 100% krmivem.

  • Ideální krmivo na dobu, kdy nemůžete své ryby krmit
  • Obsahuje kvalitní suroviny: jakostní bílkoviny a důležité minerální látky
  • Neobsahuje žádné nestravitelné pojící látky a je 100% krmivem
  • Je postupně uvolňováno
  • Neztěžuje vodu

 Velikost balení: 2 tablety

Složení: Kasein (sýrovina), rybí moučka, slávka zelenoústá, vrbová kůra. Barviva schválena EU.
 

Analytické složky: Hrubý protein: 54,3%, hrubý tuk: 7,8%, hrubá vláknina: 26,9%, vlhkost: 10,5%, hrubý popel: 4,7%.

Krmný návod: Pár dní před vaším odchodem do štěrku akvária umístěte tabletu Sera Holiday, aby si na ní ryby zvykly. V den odchodu pak nakrmte ryby krmivem, na které jsou ryby běžně zvyklé a navíc umístěte na přístupné místo tablety Sera Holiday dle letáku v krabičce. Za 24 hodin by měly vaše ryby začít konzumovat tablety.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.