Sera krmivo pro býložravé cichlidy Granugreen 250 ml NATURE

Kód: 202226
415 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Sera Granugreen je granulované krmivo, které je díky vysokému podílu rostlinných surovin vhodné především pro býložravé cichlidy (např. cichlidy z jezer Malawi a Tanganika).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera krmivo pro býložravé cichlidy Granugreen 250 ml NATURE

Sera Granugreen je granulované krmivo, které je díky vysokému podílu rostlinných surovin vhodné především pro býložravé cichlidy (např. cichlidy z jezer Malawi a Tanganika). Krmivo obsahuje více než 7 % pšeničných klíčků, stejně tak i řasu spirulina pro zvýraznění přirozeného vybarvení ryb. V kombinaci s krmivem Sera Granured tvoří Sera Granugreen vyváženou potravu všežravým druhům (těm, které požírají rostlinnou i živočišnou potravu). Nově importované ryby toto krmivo snadno přijímají.

  • Obsahuje vysoce kvalitní rostlinné složky jako je řasa spirulina a špenát
  • Vyvážená receptura podporuje rozvoj a zdravé trávení
  • Zachovává si svůj tvar, proto je lákavé i po potopení na dno

Velikost balení: 250 ml

Složení: Rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničný lepek, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, spirulina (4%), pivní kvasnice, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), petržel, kopřivy, byliny, vojtěška, Mannan-oligosacharid, mořské řasy, paprika, špenát, karoten, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, česnek.

Analytické složky: Hrubý protein: 39,6%, hrubý tuk: 7,2%, hrubá vláknina: 3,2%, vlhkost: 5,0%, hrubý popel: 5,6%.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 30 000 m.j., vitamin D3: 1 500 m.j., vitamin E (D, L-?-tocoferyl acetát): 60 mg, vitamin B1: 30 mg, vitamin B2: 90 mg, vitamin C (L-ascorbyl monofosfát): 550 mg.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.