Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Sera - PO4 - Test 10 ml

Kód: 202408
669 Kč
Dostupné pouze na prodejně (10 ks)

Sera PO4 je test, který nabízí snadno a rychle přehled o současných hodnotách fosfátů v akváriu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera - PO4 - Test 10 ml

Rychlý test, který nabízí snadno přehled o současných hodnotách fosfátů v akváriu. Častým důvodem vzniku fosfátů ve vodě mohou být rybí vykaly společně se zbytky potravy. Rostliny zužitkují část jako živinu, avšak zvýšený obsah nabízí řasám dostatek živin pro svůj růst. Díky testu Sera budete mít ihned přehled o současných hodnotách fosfátů ve vašem akváriu. Zvýšený obsah lze zredukovat přípravkem Sera phosvec (sladkovodní akváriu) nebo médiem Sera Phosvec granulátem (pro sladkou i slanou vodu) nebo Sera Pond Phosvec (jezírko). Obsah fosfátů by měl být pod 1,0 mg/l ve sladké a 0,1 mg/l v mořské vodě.

  • Test akvarijní vody na obsah fosfátů ve vodě
  • Okamžité stanovení
  • Jednoduché použití
  • Balení vystačí pro cca 60 měření
  • Pro aplikaci na sladkou i slanou vodu

Velikost balení: 100 ml. Balení vystačí pro cca 60 měření.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.