Sera stabilizátor vodovodní vody na tmavou akvarijní Aquatan Blackwater 100 ml

Kód: 202322
279 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Sera Aquatan Blackwater s bio ochrannou recepturou (Bio-protect formula) upravuje vodovodní vodu na sladkovodní vodu tmavou, čistou a vhodnou pro ryby tak, jak ji nalezneme v tropech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera stabilizátor vodovodní vody na tmavou akvarijní Aquatan Blackwater 100 ml

Sera Aquatan Blackwater s bio ochrannou recepturou (Bio-protect formula) upravuje vodovodní vodu na sladkovodní vodu tmavou, čistou a vhodnou pro ryby tak, jak ji nalezneme v tropech. Přípravek má vícero funkcí jako je úprava vodovodní vody na sladkovodní, vyvázání těžkých kovů, snížení toxicity, snížený růst řas díky redukovanému průniku světla, stabilní pH, atd.

  • Upravuje vodovodní vodu na sladkovodní
  • Vitální a zdravé ryby, krevetky a korýši 
  • Voda uzpůsobená tropickému biotopu podporuje vybarvenost a přirozené chování
  • Okamžité vyvázání těžkých kovů
  • Žádná změna pH
  • Snížený růst řas díky redukovanému průniku světla
  • Dlouhodobé zabarvení vody
  • Extrémně vydatný

Velikost balení: 100 ml

Dávkování: 

100 ml na 500 litrů

250 ml na 1 250 litrů

500 ml na 2 500 litrů

2 500 ml 12 500 litrů

5 000 ml na 25 000 litrů

Skladování: Skladujte v chladném a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.