Sera základní krmivo pro sumečky a mřenky Viformo 100 ml NATURE

Kód: 202215
349 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Sera Viformo Nature je základní krmivo v tabletové podobě pro sumečky a mřenky. Vysoký rostlinný podíl dělá z tohoto krmiva vyhledávanou potravu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro sumečky a mřenky Viformo 100 ml NATURE

Sera Viformo Nature je základní krmivo v tabletové podobě pro sumečky a mřenkyVysoký rostlinný podíl dělá z tohoto krmiva vyhledávanou potravu. Malé tablety pomalu klesají ke dnu, mají dlouhodobou stabilitu, tudíž zbytečně neznečišťují vodu. Obsahuje řasu spirulina a 4 % gamarusů jako zdroj kvalitních proteinů a minerálních látek.

  • Kompletní krmivo pro sumečky a mřenky se spirulinou a gamarusi
  • Výživné a snadno stravitelné krmivo 
  • Bohaté na stopové prvky a karotenoidy
  • Vyvážená receptura, obohacená mořskými řasami bohatými na vitaminy
  • Bez barviv a konzervačních látek

Velikost balení: 100 ml

Složení: Rybí moučka, mořské řasy, mléčný prášek, pšeničná mouka, pivní kvasnice, pšeničný lepek, gamarusi (4%), kasein (sýrovina), cukr, pšeničné klíčky, Hermetia, vaječný prášek, spirulina, rybí tuk, Mannan-oligosacharid, krill, olej z tresčích jater (z toho 34% Omega-mastných kyselin), řasy Haematococcus, byliny, vojtěška, kopřivy, slávka zelenoústá, petržel, paprika, česnek, špenát, karoten.

Analytické složky: Hrubý protein: 37,3%, hrubý tuk: 8,2%, hrubá vláknina: 5,3%, vlhkost: 6,5%, hrubý popel: 10,0%.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 22 492 m.j., vitamin D3: 1 094 m.j., vitamin E (D, L-?-tocoferyl acetát): 73 mg, vitamin B1: 21 m, vitamin B2: 55 mg, vitamin C (L-ascorbyl monofosfát): 334 mg.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.