Sera základní krmivo pro sumečky a mřenky Viformo 250 ml NATURE

Kód: 202216
525 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Základní krmivo v tabletové podobě pro sumečky a mřenky. Vysoký rostlinný podíl dělá z tohoto krmiva vyhledávanou potravu. Tablety pomalu klesají ke dnu a mají dlouhodobou stabilitu a díky tomu zbytečně neznečišťují vodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro sumečky a mřenky Viformo

Sera je základní krmivo v tabletové podobě pro ryby sumečky a mřenky. Obsahuje vysoký rostlinný podíl a je tak pro ryby vyhledávanou potravou. Krmivo obsahuje přídavek řasy spiruliny. Malé tablety pomalu klesají ke dnu a mají dlouhodobou stabilitu a díky tomu zbytečně neznečišťují vodu.

  • Kompletní a vyvážené krmivo pro ryby sumečky a mřenky
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví a růstu 
  • Obsahuje vysoký podíl rostlinné potravy
  • Obsahuje přídavek řasy spiruliny
  • Tablety pomalu klesají ke dnu 
  • Neznečišťují vodu

Velikost balení: 250 ml

Složení: rybí moučka, mořské řasy, mléčný prášek, pšeničná mouka, pivní kvasnice, pšeničný lepek, gamarusi (4 %), kasein (sýrovina), cukr, pšeničné klíčky, Hermetia, vaječný prášek, spirulina, rybí tuk, Mannan-oligosacharid, krill, olej z tresčích jater (z toho 34 % Omega-mastných kyselin), řasy Haematococcus, byliny, vojtěška, kopřivy, slávka zelenoústá, petržel, paprika, česnek, špenát, karoten.

Analytické složky: bílkoviny 37,3 %, tuky 8,2 %, vláknina 5,3 %, vlhkost 6,5 %, popel 10,0 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitaminy a provitaminy: vit. A 22.492 m.j., vit. D3 1.094 m.j., vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 73 mg, vit. B1 21 mg, vit. B2 55 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 334 mg.

m.j.= mezinárodní jednotka 

Krmný návod: Krmte v menších dávkách denně, v závislosti na obsazení rybami.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.