Sera základní krmivo pro sumečky a mřenky Viformo 50 ml NATURE

Kód: 202214
179 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Základní krmivo v podobě tablet je určeno pro sumečky a mřenky. Má vysoký rostlinný podíl a udržuje ryby vitální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro sumečky a mřenky Viformo

Základní krmivo v podobě tablet je určeno pro sumečky a mřenky. Má vysoký rostlinný podíl a udržuje ryby vitální. Obsahuje spirulinu, která má blahodárný vliv na metabolismus.

  • Kompletní a vyvážené krmivo.
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví a vitality sumečků a mřenek
  • Tablety obsahují blahodárnou spirulinu a mořské řasy
  • Krmivo má dlouhodobou stabilitu - tablety volně klesají ke dnu, kde mají dlouhou výdrž, tudíž zbytečně neznečišťují vodu

Velikost balení: 50 ml

Krmný návod: Krmte denně v množství dle počtu ryb v akváriu. Krmte v malých dávkách.

Složení: Rybí moučka, pšeničná mouka, mléčný prášek, pivní kvasnice, kasein (sýrovina), gamarusi, cukr, vaječný prášek, spirulina, mořské řasy, mannan-oligosacharidy 0,4 %, olej z tresčích jater (z toho 34 % omega-mastných kyselin), byliny, vojtěška, kopřivy, petržel, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, paprika, špenát, karoten, česnek.

Analytické složky: Bílkoviny 40,0 %, tuky 9,6 %, vláknina 4,6 %, vlhkost 5,5 %, popel 9,4 %.
 
Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitaminy a provitaminy: vit. A 27.057 m.j., vit. D3 1.488 m.j., vit. E (D, L-α-tocoferyl acetát) 67 mg, vit. B1 27 mg, vit. B2 77 mg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 464 mg.
m.j.=mezinárodní jednotka 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.