Sera základní krmivo pro koi a ostatní jezírkové ryby Koi Royal Medium 20 l NATURE

Kód: 214870
Doprava zdarma
Značka: Sera
3 355 Kč
Skladem (4 ks)

Základní krmivo z šetrně vyráběných granulí pro koi kapry. Díky vyváženému poměru uhlovodanů a proteinů je lehce stravitelné a hodí se pro celoroční kvalitní krmení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro koi a ostatní jezírkové ryby Koi Royal Medium 

Vyvážené základní krmivo pro koi kapry k celoročnímu krmení pro ryby o velikosti 12-25 cm.

Základní krmivo z šetrně vyráběných granulí pro koi kapry. Díky vyváženému poměru uhlovodanů a proteinů je lehce stravitelné a hodí se pro celoroční kvalitní krmení. Potřeby koi jsou optimálně naplněny. Hodnotné složky, jako jsou omega mastné kyseliny a imunitu stimulující mannanoligosacharidy, podporují zdravý růst a odolnost vůči nemocem. Plovoucí granulát s obsahem 4 % udržitelné hmyzí moučky je tvarově stabilní a nekalí vodu. Krmivo je bez barviv a konzervačních látek, barvy různých typů krmiv jsou výsledkem přírodních ingrediencí. Velikost Medium (4 mm) je vhodná pro ryby velikosti 12-25 cm. 

  • Kompletní, lehce stravitelné, pro celoroční krmení pro koi kapry
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví a růstu
  • Bez barviv a konzervantů
  • Pro ryby o velikosti 12-25 cm 

Velikost balení: 20 l

Složení: Rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, Hermetia (4 %), pšeničný lepek, rybí tuk (z toho 49 % omega mastných kyselin), pivovarské kvasnice, mannanoligosacharidy, slávka zelenoústá, česnek, řasy Haematococcus. 

Analytické složky: Bílkoviny 33,0 %, tuky 6,9 %, vláknina 3,1 %, vlhkost 5,0 %, popel 5,7 %. 

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitaminy a provitaminy: vit. A 14.400 m.j., vit. D3 1.800 m.j., vit. E (DL-α-tokoferol acetát) 180 mg, vit. B1 18 mg, vit. B2 18 mg/kg, stab. vit. C (L-askorbyl monofosfát) 180 mg.

m.j.=mezinárodní jednotka

Krmný návod: Krmte v menších dávkách jednou až dvakrát denně po celý rok (kromě zamrznutí vodní hladiny). Krmte jen tolik, kolik živočichové spotřebují během krátké doby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 5.143 kg
Akvaristika použití: speciální
Osobní odběr: Pet Center Praha 6 - Podbaba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.