Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

SMART DOG Trainer

Kód: 342731
Doprava zdarma
Značka: PetSafe
4 009 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Elektrické tréninkové zařízení PetSafe® SMART DOG ™ Trenér je nejnovější způsob pro trénink vašeho psa. Pomocí Bluetooth® technologie se váš smartphone nebo tablet připojí k tréninkovému obojku a umožňuje odesílat tón, vibrace nebo statickou stimulaci na tréninkový obojek vašeho psa až do vzdálenosti 70 metrů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMART DOG Trainer 

Elektrický tréninkový obojek, který díky aplikací SMART DOG ™ Trenér eliminuje potřebu dalšího dálkového ovladače – vysílačky, používaného u většiny elektronických obojků. Pomocí Bluetooth® technologie se váš smartphone nebo tablet připojí k tréninkovému obojku a umožňuje odesílat tón, vibrace nebo statickou stimulaci na tréninkový obojek vašeho psa až do vzdálenosti 70 metrů. Tento tréninkový obojek je perfektní volbou pro majitelé psů, kteří jsou v procesu výcviku svého miláčka a mají smartphone. Může být použitý na posílení požadovaného chování nebo zastavení nežádoucího chování, jako je například skákání, kopání atd. 

  • Změní váš smartphone na tréninkové zařízení 
  • Dosah až do 70 metrů 
  • Jedna úroveň síly zvukové a vibrační korekce, 15 úrovní síly statické korekce 
  • Vodotěsný a dobíjitelný 
  • Pro psy od 3,6 kg, obvod krku do 71 cm
  • Tón s režimem vibrací upozorní vašeho pejska pípáním 
  • Vodotěsný 
  • Baterka se nabije za 4–5 hodin 
  • Ukazovatel nízkého stavu baterie 
  • Vyžaduje telefon kompatibilní s rozhraním Bluetooth® 4.0 s jedním z následujících operačních systémů: iOS 8 nebo novější / Android 5 nebo novější

Obsah balení: Elektrický tréninkový obojek, nastavitelný a vyměnitelný nylonový obojek. Aplikace PetSafe® SMART DOG ™ Trainer, síťový adaptér, návod.

Záruka: 3 roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické obojky a ploty pro psy
Hmotnost: 0.351 kg
Určení: výcvik
Velikost psa: střední, velký, malý
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: