Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Sushi pro hlodavce 5 ks

Kód: 344094
229 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Každý hlodavec ocení kolečka plněná sušenou zeleninou a semínky obalená směsí zeleniny a květin, sushi napohled. Balení obsahuje 5 ks, průměr jednoho kolečka je 5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sushi pro hlodavce

Pět různých pochoutek ve tvaru sushi spojuje obal ze směsi zeleniny a květin. Zdravý pamlsek je vhodný pro každého hlodavce. Ve složení pastinák, řepa, mrkev, petržel, měsíček lékařský, ibišek, kukuřice, fazole, pšenice, čirok, kukuřice červená, slunečnice, proso, polní hrách, oves, dari, kardi, celulóza a škrob je obsažena i dobrá nálada.

  • Vzhled sushi
  • Kolečka plněná sušenou zeleninou a semínky
  • Obal tvoří směs zeleniny a květin

Materiál: Pastinák, červená řepa, mrkev, petržel, měsíček, ibišek, kukuřice, fazole, pšenice, čirok, červená kukuřice, slunečnice, proso, hrách, oves, dari, kardi, celulosa, škrob.

Rozměry: průměr 5 cm, výška 3 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlodavci
Hmotnost: 0.25 kg
Druh hlodavce: králík, morče, křeček, činčila, potkan, osmák
Příchuť: zelenina, semínka
Tvar: různé tvary
Osobní odběr: Pet Center Komořany, Pet Center Praha Eden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.